Widok

Reklamacja butów

Dnia 30,03,2017 r kupiłem buty w sklepie Martes Sport natomiast po nie całym roku czasu chodzenie w butach rozkleiły się poszedłem do punktu aby oddać buty na reklamacje pani przyjęła ode mnie buty i kazała czekać na odpowiedź wraz z wczorajszym dniem otrzymałem od sklepu odpowiedź w której otrzymałem odmowę reklamacji ze względu na uszkodzenie mechaniczne. Z pisma które otrzymałem wynika że po prostu za długo chodziłem . Z tego wszystkiego wywnioskowałem że nie powinienem chodzić w nich po deszczu buty kosztowały mnie 140 złoty . Z tego wszystkiego wynika to że nie ma sensu u państwa kupować butów skoro nie z mojej winy buty sie rozkleiły a niestety z pogodą nie można porozmawiać żeby była piękna i nie padało . Taki niestety mam klimat i nic ani nikt na to nie ma wpływu . Mam nadzieje że po moim wpisie państwo jakoś na to zareagują ......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zareagowali ... śmiechem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprobuj tu:https://wegner-rzeczoznawca.pl/

zanim admin wywali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spieszyłeś się gdzieś pisząc tekst ?
Masz problemy z językiem polskim ?
Dlaczego nie podałeś linków do zdjęć zniszczonych butów ?
Kupiłeś buty za 140 zł jak na buty to raczej tanio.
Zakup obuwia był pod koniec marca, a reklamacja teraz więc domyślam się że chodziłeś w nich przez cały rok włącznie z zimą, Chyba nie ma butów całorocznych ale jeśli ktoś chce to oczywiście może. Czyli zaliczyły nie tylko deszcze ale też śnieg.
I masz pretensje że po roku intensywnego użytkowania się rozkleiły ?
Proponuje zakup kleju.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Klej i juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ja też myślę o kleju. Może ktoś z Was doradzi, w jaki sposób, najlepiej skleić sportowe buty? Domowym sposobem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Nikita, zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM®, który jest przeznaczony głównie do butów sportowych. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


https://forum.trojmiasto.pl/Nie-polecam-Martens-sport-t979960,1,12.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem ile kosztuje usługa rzeczoznawcy, czy nie przewyższa wartości butów, ale jeśli nie jest to jakiś wysoki koszt to oddaj do niego buty i mając taką opinię dalej działaj. Taka praktyka sprzedawców jest częsta. Znajomy po 3 użyciach butów musiał reklamować pękniętą podeszwę i też chcieli go zbyć. Dopiero z opinią uzyskał zwrot kasy. Ja ostatnio na ale kupiłem buty, niby fajne, ale jak przymierzyłem to miałem pewność, że długo nie wytrzymają. Spakowałem je z powrotem, wygenerowałem sobie dokumenty na https://zwracam.pl/ , zamówiłem do domu kuriera i się ich pozbyłem. Dobrze, że tak prosto można to załatwić, bo jakbym się miał bujać jeszcze po sklepach, pocztach, zwracać to by mi się odechciało nowych butów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszt rzeczoznawcy to około 50zł, a przy uznanej reklamacji koszty pokrywa sklep, także moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie. Ja sama korzystałam z opinii rzeczoznawców Maj i mogę ich serdecznie polecić. Opinię napisali mi naprawdę fachowo, co zdecydowanie ułątwiło cały proces reklamacyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz odwoływać się dotąd aż nie uznają Ci reklamacji. Mi prawie zawsze w każdym sklepie odrzucali reklamacje. Nawet wtedy gdy miałam przetarty materiał na palcu. Stwierdzili, że źle dopasowana jest stopa do obuwia haha. Tak bo jedną mam stopę dłuższą od drugiej. Odwołałam się po raz kolejny i już uznali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to widzę że nie tylko ja mam taki problem.Po pół roku chodzenia w butach jeden pekl na szwie na wysokości palca...oczywiście uszkodzenie mechanniczne i odmowa...uzasadnienie z d*py...na tą chwile wiem już, że ten sklep bd omijać choć bywałam za każdym razem kiedy byłam w Matarni w Gdansku..widać nie zalezy im na stałych klientach.gowniana firma..nie polecam..wrecz odradzam...tyle....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To u nich chyba norma, bo ja miałam taką samą sytuację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cytując klasyka : sorry, ale taki mamy klimat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Boks/sztuki walki (9 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Hulajnoga elektryczna co polecacie? (8 odpowiedzi)

Jaką hulajnogę elektryczną polecilibyście? Na co zwracać uwagę? Może jakieś konkretne modele? Na...

do góry