Odpowiadasz na:

Według mnie należy zlikwidować komunkację miejską w Gdańśku

likwidacja autobusów zlikwiduje korki, a na miejscu dawnych torowisk wybudować dodatkowe pady ruchu, bo kto dziś jeździ komunikacją miejską. Czy jeździ nią Adamowicz, Grzelak, dziennikarze... rozwiń

likwidacja autobusów zlikwiduje korki, a na miejscu dawnych torowisk wybudować dodatkowe pady ruchu, bo kto dziś jeździ komunikacją miejską. Czy jeździ nią Adamowicz, Grzelak, dziennikarze Wyborczej lub portalu trojmiasto.pl?
Oczywiście że wszyscy wożą tyłki samochodami, więc przestańmy być obłudni, że należy przesiadać się do komunikacji miejskiej. Nikt z moich znajomych nie jeździ komunikacją miejską bo się spóźnia i śmierdzi. po to kupiliśmy auta by nimi jeździć. Chociażby wprowadzono darmową komunikację miejską dla wszystkich to i tak nie wsiądziemy do komunikacji miejskiej. Więc czas się przebudzić i przestać zaczarowywać rzeczywistość, a przyjąć ją taką jaka jest. Samochody były, są i będą w mieście i będZie ich coraz więcej!!!

zobacz wątek
7 lat temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry