Widok

Rekrutacja do szkoły - zerówki (Morena)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
cześć,
czy są tu mamy, które wysyłają dzieciaki do szkoły - zerówki? szukam informacji o rekrutacji, ale poza oficjalnym pismem z Miasta Gdańsk, cisza...jak w praktyce przebiega rekrytacja? czy cieżko dostać się do szkoły? interesuje mnie ta, która jest najbliższa - SP nr 2 na morenie, ale ponieważ jesteśmy "zwykłą" rodziną nie będziemy mieli zadnych punktów w rekrytacji (punkty za niepełnosprawność, brak pracy, studiowanie dzienne, i inne podobne).

Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, w zeszłym rekrutacja była on-line a potem trzeba było druknąć wniosek i donieść do szkoły. Z miejscami do SP 2 nie było problemu, też nie mieliśmy dodatkowych pkt oprócz tych za oboje pracujących rodziców i dziecko dostało się do zerówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ania, dzięki za odpowiedz. Zadowolona jesteś ze szkoły? dobry wybór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam dużo obaw ale jest ok, fajne dzieciaki w klasie i świetna wychowawczyni, patrząc na program który realizują to oceniam poziom jako wysoki. Sporo wyjść i dodatkowych atrakcji. Tylko do angielskiego mam zastrzeżenia- 1h w tygodniu i dziecko niewiele z niego wynosi. Zobaczymy jak będzie dalej. Są dodatkowe zajęcia płatne typu taniec, judo, robotyka, więc jak dziecko na nie chodzi to mało czasu spędza na świetlicy. Budynek wymaga gruntownego odświeżenia ale to rzecz wtórna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Centralpark - opinie i oceny (44 odpowiedzi)

Centralpark to strzeliste, 16-piętrowe budynki mieszkalne, które powstaną w centrum os. Morena....

Vista (16 odpowiedzi)

W najbliższym sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie,...

do góry