Widok

Relaks i nie tylko...JESTEM NA TAK!

Skorzystałem z floatingu i ...... jestem zachwycony! Idealne odprężenie po całym tygodniu, dla ciała i ducha. Polecam zdecydowanie każdemu, kto umie się wyciszyć i "oczyścić" swoją głowę ze wszelkich myśli. Ci co jednak nie potrafią zagłębić się w cichy, nieprzerwany, "pływający" wypoczynek? No cóż - rozmowa z terapeutami, relaksująca herbata i lektura przed zabiegiem a po nim zdecydowanie masaż a tym sposobem z pewnością szerokie grono klientów poczuje satysfakcję i błogi stan relaksu. Jedyny mankament? Że nie zdecydowałem się na dłuższą sesję, gdyż 60 minut na pierwszy raz to w moim odczuciu zdecydowanie za krótko... :) Reasumując - kapitalne, "nowe" przeżycie, które może śmiało kwalifikować się jako jeden z elementów odnowy biologicznej u osób aktywnych ruchowo w każdym wieku (zdecydowanie polecam jako amatorski sportowiec i trener młodzieży), a u pozostałych jako podstawowa składowa miesięcznego grafiku i "naładowania akumulatorów" po np. ciężkim tygodniu.
Olbrzymi plus!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Macieju,
dziękujemy bardzo za tak obszerną opinię o FIVE SENSES float • spa. Cieszymy się, że sprostaliśmy Pana oczekiwaniom i przekonaliśmy do floatingu jako znakomitej formy relaksu i regeneracji. Serdecznie zapraszamy na kolejną wizytę. Pozdrawiamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry