FIVE SENSES float • spa

SPA

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
agi - opinia Miłę miejsce na mapie zabiegów spa w Trójmieście. Profesjonalna obsługa, miły...
~agi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Arabella - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca. Już od samego wejścia przyciąga...
~Arabella
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

zawiedziona i sfrustrowana wątek zamknięty Zawiedziona Nie ukrywam, że jestem bardzo zniesmaczona i zawiedziona głównie...
~magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

najlepsze miejsce na relaks wątek zamknięty świetne miejsce i przemiłą, profesjonalna obsługa
~JS
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2018

Relaks i nie tylko...JESTEM NA TAK! wątek zamknięty Skorzystałem z floatingu i ...... jestem zachwycony! Idealne odprężenie po...
~Maciej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Najlepsze miejsce na relaks! :) wątek zamknięty Z całego seca zachęcam do odwiedzenia Five Sences Spa! :) W szczególności...
~Aga
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Spokój, atmosfera, wypoczynek! Wonderful! / Floating. wątek zamknięty Przemiła obsługa, fantastyczne wykończenie wnętrz oraz zabieg floatingu -...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty -Znakomite miejsce by się wyciszyć, -Bardzo czyste i zadbane pomieszczenia,...
~AM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Opinia wątek zamknięty Świetny relaks, Klimat niesamowity. Godny polecenia. Zapewne wybiorę się...
~Danuta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

6/6 i to BEZAPELACYJNIE!!! wątek zamknięty Już na samym wejściu do lokalu (w przepięknym gdańskim Garnizonie - cudowna...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry