Biuro Turystyczne Czerwiński Travel

Biura podróży Kolonie, obozy

Gdańsk, Władysława Biegańskiego 10/11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszego dziecka na koloni w górach...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

kolonie wątek zamknięty W zeszłym roku moje dziecko było w górach na kolonii organizowanej przez...
~Mariola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

POLECAM - SUPER OBOZY DLA DZIECI :) wątek zamknięty :)Syn właśnie jest w Rabce na obozie - mega zachwycony :) nie ma czasu ze mną...
~Beata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

kolonie letnie - Wdzydze Kiszewskie wątek zamknięty Było słabo. Córka po 10 dniach wróciła do domu z wielka ulgą, ze nareszcie to...
~Ludwika
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

wdzydze kolonie dla najmłodszych wątek zamknięty swoją opinię kieruję do rodziców najmłodszych dzieci. We Wdzydzach doszło do...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Kolonia survivalowa w Rabce I turnus wątek zamknięty Córka wróciła b. zadowolona z kolonii w Rabce, ciągle opowiada, jak było...
~mama 11 - latki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

opinia wątek zamknięty Moj syn co rok wyjezdzal na kolonie dla dzieci z roznych biur......ale...
~Marlena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Jestem zachwycona wątek zamknięty W zeszłym roku pojechałam na obóz konny do Brennej. Było tam bardzo fajnie....
~anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Super! wątek zamknięty Byłam już na czterech obozach z czeriwńskiego i każdy wspominam bardzo...
~Miśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Zdecydowanie odradzam Czerwiński Travel wątek zamknięty Córka pojechała na obóz z tym biurem w sierpniu 2013, miała wraz z...
~Magdalena Majka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

zadowoleni klienci wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z kolonii w Rabce. Syn wrócił szczęśliwy i...
~Kryśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Rewelacja! Nie spodziewałem się, że gdzieś jest jeszcze tak, jak ktoś...
~Piotr B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Rąbka Zdrój 2013 19.07 - 01.08 wątek zamknięty Syn wrócił zachwycony . Organizacja super dzieci się nie nudziły , czas...
~Mama i Tata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Nieporozumienie. Grecja Nei Pori 2013 wątek zamknięty W katalogu nie było żadnej informacji na temat tego, że będziemy spać w innym...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Nei Pori 2011 / Złote Piaski 2012 wątek zamknięty Syn był dwukrotnie na obozach, jest zachwycony, my również. Wszystko zapięte...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

lucyna - opinia wątek zamknięty Syn był z biurem Czerwińskiego na koloniach dwukrotnie. W zeszłym roku...
~lucyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Nei Pori- Grecja 2012 wątek zamknięty Moja córka była w tym roku z państwa biurem na obozie w Grecji w Nei Pori,...
~mama uczestniczki
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

wczasy sharm el sheik wątek zamknięty Super wypoczynek w hotelu Regency Plaza z aqaparkiem , podgrzewane...
~Mirek Wolf1
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Polecam !!! wątek zamknięty Moja córka jeździ z tym biurem od dawna . Była i w Polsce i za granicą ( 2x...
~Beata z Kwidzyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

POLECAM! wątek zamknięty Byłam z tym biurem podróży już 6 razy na kolonii i mogę je polecić w 100%....
~Cysia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

39

wątków

do góry