Widok

Remont-sufity podwieszane potrzebny fachowiec-pilne

Witam,
Pilnie potrzebuję namiary na uczciwego solidnego fachowca, który wykona mi sufity w nowym mieszkaniu.Proszę o namiary na prv.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomóżcie proszę
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Firma Snap specjalizuje się w suchej zabudowie.Sufity podwieszane proste i wielopoziomowe,ścianki działowe oraz nietypowe zabudowy z g-k.
http://www.suchezabudowy.com.pl
tel.791347239
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p. Arek 510-049-189
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio ta ekipa stawiała mi ścianki, sufity i zabudowe kibelka z karton gipsu - 794-690-228. Może cena nie powala ( 35zł/m2 ) ale zrobili to szybko i czysto.
Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam P. Zbyszka z Gdyni. Robił remonty u mnie oraz moich znajomych. Dokładny i czysty. Tel. 600 946 788
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuję kogoś praktycznie od zaraz.Chodzi głównie o sufity oraz zamurowanie drzwi wewnętrznych i zrobienie nowego otworu w innym miejscu.Proszę o ceny i namiary.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,moge polecic p.przemka i jego ekipe,nie umiem pomoc w kwestii cen gdyz robił u mnie remont w kwietniu,proponuje skontaktowac sie samemu 601432657
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to zrobię za 10 zł na godz i potrwa mi to 3 dni . Przeciez mamy kryzys i zaraz będzie zima to ceny idą w dół . czekam na zlecenie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od zaraz - 7994-690-228
Ceny:
Sufit - 35zł/m2
wykucie otworku pod drzwi - 200zł ( wykluczjac wielka płyte )
zamurowanie - 40zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

szukam do remontu (73 odpowiedzi)

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

do góry