Widok

Remont - sugestie

Jaki kolor ściany? Niedługo będziemy robić remont. moja mama chce malować ściany. moja meble w pokoju są beżowe i brązowe, teraz mam ściany bardziej w kolorze beżowo-kremowm. Jak myślicie jaki kolor ścian pasował by do beżu i brązu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj! Beże i brązy najlepiej będą komponować się z jasnymi i delikatnymi barwami na ścianach. Możesz zestawić ze sobą dwa kolory – ciemniejszy na jednej bądź sąsiadujących ścianach, a jaśniejszy na pozostałej części. Przygotowałam dla Ciebie kilka propozycji kolorystycznych: intuicja, jedwabny popiel, kawowy welur/natchnienie, sztruksowy brąz/ szyfonowy beż. A tutaj wersja dla odważnych: ekspresja/ szyfonowy beż. Wnętrze od razu nabierze charakteru! Pamiętaj, żeby dodatki utrzymaj w takiej samej kolorystyce co barwy na ścianach. Harmonia i ład przede wszystkim! ;) W podjęciu decyzji może ci pomóc nasza aplikacja Wizualizer 2.0? To bardzo przydatne narzędzie dzięki któremu w prosty sposób możesz zobaczyć jak będą wyglądały wybrane kolory z naszej palety w Twoim mieszkaniu. Wejdź na: . Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Jaka podłoga do mieszkania? (47 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

do góry