Widok

Remonty, nie polecam - master bud kamil n. z Gdańska

Nie polecam usług wykonywanych przez Pana Kamila. Remont zakończony koniecznością wykonania kolejnego generalnego remontu. Mimo dobrego pierwszego wrażenia, wykonawca nie zna się na wykonywaniu pracy (krzywo malowane ściany, odstające kafelki, hydraulika klejona na silikon).
Straty wycenione na kilka tysięcy, sprawa w sądzie i prawomocny wyrok sądu. Całkowity brak współpracy ze strony wykonawcy, unikanie kontaktu, nie wywiązywanie się z umowy.
Nie polecamy. Najgorsza osoba do remontu, jaka można sobie wyobrazić.
Dodatkowo, sprawa dotyczy min. dwóch remontów wykonywanych przez tą osobę.
Zainteresowanym udzielę więcej szczegółów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam!
Pan Kamil N. wykonał remont bardzo dobrze.
Jest młodym uczynnym człowiekiem i wraz z mężem jesteśmy zadowoleni z jego usług.
Wykonał cały kompleksowy remont naszego mieszkania, zainteresowanym osobom mogę wysłać zdjęcia.

Mieszkanie było w bardzo tragicznym stanie, powierzylismy klucze i wiadome że mieliśmy obawy, ale zaufaliśmy Panu Kamilowi i się nie zawiedliśmy. Jedyna usterka była regulacja drzwi, po telefonie umówiliśmy się na dogodny termin i Pan Kamil od razu naprawił usterkę. Jak na całe mieszkanie nie ma osób doskonałych, ale ja z całego serca polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś jest zainteresowany pracami to ja też mogę wysłać pracę na email i ja jestem w zupełności zadowolona z prac, a był Pan u mnie osobiście wykonać remont
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że pani Anita, ani pani Asia, a tym bardziej pan Adam Kwiatkowski wystawiający pozytywne opinie o pracy pana Kamila nie odpiszą nic ciekawego.
Opinie są wystawione z tego samego IP 89.64.110, co tylko jeszcze bardziej pogrąża i kompromituje pana Kamila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Asiu, kiedy Pan Kamil robił u Pani remont?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

reasumując, firma master bud kamil n z Gdańska - nie polecamy!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Przeprowadzka do UK - szukam firmy do przeprowadzki (4 odpowiedzi)

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę lub prywatną osobę ,która zajmuję się przeprowadzkami z Polski...

Fotowoltaika (55 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Spawacz (4 odpowiedzi)

Poszukuję osoby z własną spawarką, która by podjęła się wyspawania schodów w domku. Cena za pracę...

do góry