RENO ART Profesjonalny Serwis Marki Renault

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 253

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Mam rzadszą wersję Renault - Kangoo 4x4, która ma dość specyficzne i...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Dobry warsztat wątek zamknięty Polecam . Byłem pierwszy raz , fachowa obsługa , widać że Panowie znają się...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Fenomen branży motoryzacyjnej w specyfikacji naprawa aut wątek zamknięty Mam nadzieję, że nie przewróci się ani właścicielowi ani pracownikom w...
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Godny polecenia warsztat !!! wątek zamknięty Należy się pochwała dla ekipy warsztatu jak i dla miłego,konkretnego...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Szóstka to mało. wątek zamknięty Wybierając warsztat sugerowałem się opiniami i bardzo dobrze zrobiłem. Awaria...
~K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Na 6+ wątek zamknięty Warsztat oceniam na 6+. Profesjonalnie, szybko, czysto i bardzo atrakcyjnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Nie zostawiam często komentarzy pod zakładami usługowymi. Uważam jednak ,że...
~Michal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Reno Art Serwis wątek zamknięty Serwis Reno Art to najlepszy serwis, przemiła, profesjonalna obsługa. Naprawa...
~Bogusia i Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Drogo wątek zamknięty Jak nie macie co z kasą robić to polecam. Za byle co płacisz jak w Aso.
~Niko
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Problemy z Renault tylko RENO ART polecam wątek zamknięty Panie Mariuszu wielkie dzięki i dla całej ekipy za to,że jesteście...
~Damian Renault Kangoo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

polecam z czystym sumieniem fachowo i bez naciągania wątek zamknięty posiadałem wiele aut różnych marek więc doświadczenie warsztatowe posiadam i...
~michal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

zadowolona klientka wątek zamknięty Właściwie to nie powinnam wystawiać oceny, gdyż trudniej będzie się dostać do...
~Bogusława
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Wkońcu uczciwie i profesjonalnie wątek zamknięty Trafiłem wkońcu na miejsce gdzie z czystym sumieniem mogę zostawić swoją...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Polecem! wątek zamknięty Oddałem w ręce mechaników Renault-Art Lagunę I na wymianę rozrządu. Od samego...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Do RENO-Art jeżdżę z przyjemnością !!! wątek zamknięty Od mniej więcej pół roku korzystam z pomocy firmy RENO-ART w doprowadzaniu do...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Polecam! wątek zamknięty Bardzo mili i uczcziwi. Miałem "awarie" (po diagnozie technicznej ogólnej na...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Laguna 2.0 16V wątek zamknięty Pełna profeska, mechanik z mojej miejscowości miał problemy z kołem zmiennych...
~Kierownik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

W RENO Art nie istnieje słowo "niemożliwe" - uzdrowili auto przez inne warsztaty skazane na szrot wątek zamknięty Serwis RENO Art poddałem bardzo wymagającej próbie - mianowicie zaholowałem...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Odradzam wątek zamknięty Oddałam samochód z usterka.odebrałam dzis nie do konca zrobiony ,a skasowano...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Pierwza wizyta i wielki + wątek zamknięty Trafiłem do tego warsztatu z Oplem Vivaro, gdyż nikt nie mógł sobie poradzić...
~gebeo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry