Reno Car

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Andrzeja Struga 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobry warsztat Renault wątek zamknięty Moim zdaniem jest to bardzo dobry warsztat dla aut tej firmy. Mam dość...
~RS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Zadowolony klient z Thalii B wątek zamknięty Przy okazji wymiany sworzni wahacza wykryto poważniejszą awarię nie ujawnioną...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Dobry serwis nie tylko dla Renówek wątek zamknięty Jestem stałym klientem, dobra obsługa, telefoniczna konsultacja, odpowiedni...
~JANUSZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko, dokladnie i terminowo. I jeszcze do przegladu dostalam plyn do...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Arogancja i beznadzieja wątek zamknięty Wydalem mnostwo kasy a samochod i tak nie naprawiony!....a do tego arogancja...
~Zenek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

BB - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Warsztat godny polecenia.
~BB
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Profesjonalny serwis wątek zamknięty Korzystałem w życiu z wielu serwisów i jak na razie ten jest najlepszy. Dla...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Polecam gorąco!!! wątek zamknięty Korzystam z usług serwisu od 8 lat. Momentami 2 auta równolegle. Naprawy są...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Warsztat godny polecenia .Jestem zadowolony z usługi oraz ceny i na pewno do...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

SERDECZNIE ODRADZAM TEN WARSZTAT reno car wątek zamknięty Byłem kilka krotnie w tym warsztacie ale, za każdym razem wracałem na...
~Witek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

TO przecież JA - opinia wątek zamknięty Najczęściej istnieje możliwość omówienia dokonanych napraw z osobami, które...
~TO przecież JA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Renault Laguna II wątek zamknięty Polecam. Profesjonalny serwis, ceny umiarkowane, szybka obsługa
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Tomek - opinia wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa polecam😉
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Najlepszy serwis Renault w Gdańsku wątek zamknięty Jestem klientem tego serwisu od ponad 10 lat, jak warsztat był jeszcze na...
~dag
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Od kilku lat serwisuje w tym warsztacie swoj renault megane. Z czystym...
~jan taksowkarz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Serwisuję u nich Clio od 3 lat i jeszcze się nie zawiodłem, trafne diagnozy,...
~Radosław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

szybko,profesjonalnie i sprawnie wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, przystępne ceny i wszystko zrobione na...
~matej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Szybko i sprawnie. Szczerze polecam! wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Szczerze polecam!
~użytkownik Reno
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

profesjonalnie i niedrogo wątek zamknięty Serwisuję tu Scenica od 10 lat, który mając ponad 15 lat i 300 tys. km nieźle...
~drk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Polecam serwis wątek zamknięty Korzystałem z Reno Car przy typowych naprawach eksploatacyjnych, przeglądach...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

39

wątków

do góry