Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Reno - Max Reda super zgrana ekipa usługa wykonana ekspresowo i solidnie....
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Marcin - ocena Jak zawsze fachowo polecam . Od kilku lat korzystam z serwisu renomax i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Marek - ocena Mega serwis Renault. Naprawiają nam Megane III i Koleosa II. Pełna profesja.
~Marek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Asia - ocena Mega pozytywne wrażenia. Polecam.
~Asia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Andriu - opinia Serwis godny polecenia. Rzetelnie i uczciwie.
~Andriu
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Dorota - opinia Serwis Reno-Max w Redzie moge polecić z czystym sumieniem. Jest to załoga...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 października 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Fachowe podejście do Klienta. Wszystko naprawione zgodnie w ustaleniami...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Piotr Niedbalski - opinia wątek zamknięty Bardzo porządny Warsztat. Można odnieść wrażenie, że terminowe wykonanie...
~Piotr Niedbalski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Halina Sz. - opinia wątek zamknięty Od 10 lat serwisuję swój samochód w Reno Max. Bardzo profesjonalna, fachowa i...
~Halina Sz.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Super szybko, przemila obsluga, ceny na każdą kieszeń
~Daria
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Endrju M. - opinia wątek zamknięty Od 4 lat serwisuję na bieżąco swoje auto w Reno Max. Koszty określone przed...
~Endrju M.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

mmoni - opinia wątek zamknięty Polecam!!!! Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Zawsze trafna diagnoza ,...
~mmoni
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Dorota Kopeć - opinia wątek zamknięty Serwis naprawdę super. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Pełen...
~Dorota Kopeć
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Wymiana opon w Lagunie. Dodatkowo free sprawdzili zawieszenie. Polecam
~Karol
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Skusiły mnie pozytywne opinie. Duży warsztat i doświadczenie pracowników....
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna obsługa. Szybko i sprawnie wykonano usługę. Chętnie...
~Maciej
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Super serwis. Udało im się wymienić pompę abs/esp w mojej Lagunie. Żaden...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Najlepszy serwis samochodowy z jakim miałem do czynienia. Wysoko jakość...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2019

Mariusz Zadowolony wątek zamknięty Byłem dziś w RenoMax drugi raz i jestem bardzo zadowolony . Są bardzo mili i...
~mariusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Rysiek wątek zamknięty Witam. Polecam byłem dzisiaj z Masterem świeżo zakupionym. Wymieniony olej w...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry