Restauracja Chińska LIU

Restauracje

Sopot, al. Niepodległości 924

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo miła obsługa, wyjątkowo smaczne dania i dobre ceny wątek zamknięty Bardzo lubię ten lokal gdyż jest dobrze usytuowany i oferuj parking. Menu...
~Michał M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Słabo i bardzo słabo wątek zamknięty Testowałem dwie zupy i 3 dania i pełna porażka. Dania owszem ze świeżych...
~Sławek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2016

Omijać z daleka wątek zamknięty Zapłaciłam 41 zl czekałam godzinę. Zamiast krewetek z ryżem dostałam sam ryż...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

restauracja chińska trójmisto wątek zamknięty skorzystałem dwa razy i jestem zadowolony. Klienci porównują ja do innych...
~bywalec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

%%% wątek zamknięty Jedzenie jak dla mnie ok, chociaz nierówny poziom dań, czuć troche...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Tragedia przez wielkie T wątek zamknięty Zamowilam zupe *wegetariańską* , smierdziala magi i byla strasznie gesta....
~bardzo niezadowolony i oszukany
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

nie to zamowienie + zatrucie pokarmowe! wątek zamknięty Zamawialam wczesniej i bylo bez szalu ale ok. Tym razem dramat. Nie tylko nie...
~as
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Pierwszy i ostatni raz. wątek zamknięty Najgorsze rozczarowanie jest wtedy gdy jest sie mega głodnym i wydawałoby...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Masakra wątek zamknięty Wizyta należała do najgorszych. Zimno bez klimatu. Począwszy od brudnej i...
~Jaonna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

najgorsza chińska knajpa ever wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Karta skupia wiele dań które tylko udaja dania...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Bardzo smacznie wątek zamknięty Restauracja godna polecenia. Jedzenie bardzo smaczne, a znam się na...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

bardzo smacznie wątek zamknięty Smak wyśmienity. Obsługa bardzo miła. Ceny nie są niskie, ale podobne do cen...
~dana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2015

Dużo i dobrze. wątek zamknięty Zamówiliśmy wczoraj jedzenie do domu, narobiliśmy problemów (przepraszamy), a...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

BO MNIE TAM PO PROSTU SMAKUJE wątek zamknięty Pracuje niedaleko a że górny Sopot to kulinarna pustynia a ja lubie...
~CoolerK.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

To nie to wątek zamknięty Wystrój i obsługa dopiero startują i jest dokąd iść, dlatego skupiłam się na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Naprawdę smacznie wątek zamknięty Bardzo miła restauracja, jedzenie bardzo dobre,czysto, prosty wystrój,...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2015

całkiem ok wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziłem restaurację i mam mieszane uczucia. Po pierwsze...
~Mich@ł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry