Restauracja Chiński Wiatr

Restauracje

Gdańsk, Żwirki i Wigury 4/20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo smacznie, niedrogo i klimatycznie - SUPER!!! wątek zamknięty Pierwsza moja wizyta w restauracji. Mijałam ją często ale jej wystrój nie...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2019

Jedzenie na wynos z odbiorem własnym... wątek zamknięty Drugie danie smaczne (kurczak gong bao), jedynie mogłoby być więcej makaronu...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Wszystko super, tylko obsługa potrzebuje doświadczenia wątek zamknięty Jedzenie pyszne i niedrogie - to najważniejsze. Wystrój piękny, ładna duża...
~kotowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2018

Pysznie, miło i klimatycznie! wątek zamknięty Wraz z mężem byliśmy na kolacji. Absolutnie chińskie jedzenie! Bywamy w Azji...
~Alicja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Fatalna obsługa, nie doczekałam się jedzenia wątek zamknięty Odwiedziłam dziś ten lokal, zamówiłam zupę, gdy po 20 minutach jej nie było...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Smacznie wątek zamknięty Bardzo smacznie i zgodnie z oryginałem. Do tego swietna chinska herbata!...
~Elsa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

na 6+ wątek zamknięty Jakość dań pierwsza klasa. I choć wielu zdziwiło by się na eksperyment tupu...
~Kitek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

PETARDA! wątek zamknięty Jakość dań pierwsza klasa. Wszystko mega świeże, obsługa ekstra. Menu bardzo...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Byłem wątek zamknięty Byłem , spróbowałem , podziękowałem , więcej tam nie pójde. Nie wiem co...
~Miejscowy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry