Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urokliwe miejsce z niekoniecznie dobrym jedzeniem wątek zamknięty Trafiliśmy na akcję 50% ceny. Nie zaoferowano nam wina lub piwa jak było na...
~Łukasz i Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

Ładnie ale mało smacznie wątek zamknięty Restauracja ma ładny wystrój, gorzej z obsługą i, co najważniejsze, kuchnią....
~Queeny
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 września 2010

polecam wątek zamknięty Wyśmienite jedzenie i niepowtarzalna atmosfera.polecam!
~ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2010

Fantastycznie wątek zamknięty Obsługa - miła i fachowa, nie nachalna, menu - bez zarzutu tak jak i same...
~Zadowolona rodzinka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2010

świetna restauracja wątek zamknięty Przyszłam z mężem, po raz pierwszy, bardzo nam się podobało.Mieliśmy bardzo...
~basia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

rewelacja :) wątek zamknięty skorzystałam z oferty Restauracji Estragon i wyprawiłam u nich przyjęcie...
~Ewa B.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Bożena - opinia wątek zamknięty Polecam lokal na imprezy rodzinne typu: chrzciny, komunie, jubileusze,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

POLECAM wątek zamknięty Po każdej wizycie w restauracji staram się dodać opinię. Frontowe drzwi...
~gdański smakosz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 maja 2010

Byle jak wątek zamknięty Kelnerki zagubione. Menu na pogniecionych, latających świstkach. Barman jest...
~hartman2
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Akcja 50% ceny.TOTALNA PORAŻKA wątek zamknięty Nie bylo piwa,nie bylo wina,nie bylo przystawek.Po 1,5 godziny dostalismy...
~degustator
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

zwycięski Weekend za pół ceny :) wątek zamknięty Na wizytę wybraliśmy sobotnie popołudnie "weekendu za pół ceny". Już w czasie...
~ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

Bardzo pozytywne zaskoczenie - polecam gorąco ! wątek zamknięty Zrobiłam rezerwację dla kilku osób - z okazji roczku mojej córeczki....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

wtorkowe spotkania dla mam z dziecmi wątek zamknięty chcialam tu przekazac wyrazy uznania dla Estragonu za organizacje spotkan dla...
~marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 grudnia 2009

Joanna & Alan - opinia wątek zamknięty Mieszkam w anglii a tego dnia odbylo sie dlugo wyczekiwane przez nas...
~Joanna & Alan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 października 2009

Niezapowiedziany obiad wątek zamknięty Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy dotyczacych tego miejsca....
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 października 2009

wesele 2.10.2009 wątek zamknięty Mamy skrajnie odmienna opinię. Po pierwsze to dzięki Estragonowi udało się...
~D. M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 października 2009

K A T A S T R O F A ! ! ! wątek zamknięty 18 LIPCA 2009 ORGANIZOWALIŚMY W ESTRAGONIE PRZYJĘCIE WESELNE. IMPREZA SIĘ...
~DAMIAN
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lipca 2009

Świetny lokal wątek zamknięty Trafiliśmy tam przypadkiem, chroniąc się przed deszczem, mile sie...
~olaf
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2009

Naprawdę dobre jedzenie wątek zamknięty Coż tu dużo mówić. Naprawhdę genialne jedzenie. Chodzimy tam z żonką,gdy...
~Tomek K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Tweety - opinia wątek zamknięty Dania bardzo dobre w szczególności rybki :-) drinki te które zamówiliśmy to...
~Tweety
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

29

wątków

do góry