Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Robiłam imprezę komunijną syna i polecam ten lokal. Obsługa miła i bardzo...
~Milena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Jak w domu! wątek zamknięty Prawdziwa restauracja z domowym, pysznym jedzeniem. Zgadzam się z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Smacznie,dużo i niedrogo oraz miło wątek zamknięty Polecam, można się najeść do syta. Nareszcie lokal z wyważoną ceną....
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Sylwester w eurece wątek zamknięty Wzoraj tj 31.12.2014 byłem ze znajomymi w eurece na sylwestra. Było...
~wiktor
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

sylwester wątek zamknięty byłem na sylwestra 2013 / 2014 jedzenie mierne organizacja jak na sylwestra...
~marc
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Super bufet wątek zamknięty Od długiego czasu mam okazję korzystać z bufetów kawowych i nie tylko na...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Eureka? wątek zamknięty Zastanawiam się czy Eureka to dobra nazwa dla tego miejsca? Jadłam kotlet z...
~Tajny
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

:) wątek zamknięty jestem pod wielkim wrażeniem kierownictwa i obsługi tej że restauracji....
~pontiak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam restaurację Eureka na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe....
~AG
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Mieliśmy w tej restauracji dziś chrzciny, jesteśmy zadowoleni zarówno my, jak...
~muminka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Tanio, smacznie, dużo wątek zamknięty W dniu dzisiejszym odwiedziłem z dziewczyną Experyment. Po wizycie...
~Pablo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta okazała się strzałem w dziesiątkę.De volaille świeżutki...
~Oli
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Komunia Św. wątek zamknięty Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Bardzo wysoka ocena dla...
~Kasiam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

dla rodziców i dla dzieci! wątek zamknięty Witam! Od niedawna odkryłem tą restaurację, no i od tej pory jestem jej...
~smakosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

dobry lunch wątek zamknięty Ze względu że jestem stałym gościem na lunch w godzinach 12-14 chciałbym...
~lunch ppnt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajna restauracja. Odwiedziłem ją z rodziną po pobycie w Experymencie....
~Przemek i Olga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Jedzenie po wycieczce w Experymencie wątek zamknięty Odwiedziny po Experymencie z rodziną. Jedzenie b.dobre,/zupa z dyni,cukinia z...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

dobre jedzenie wątek zamknięty odkryłem dzisiaj restauracje Eureke. Zdziwiłem się podwójnie, gdyż nie...
~Czesław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

ni polecam wątek zamknięty nic specjalnego jedzenie nie smaczne i malo ogolnie nie polecam zwlaszcza na...
~piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Czy smacznie? nie wiem, nie doczekalem sie.... wątek zamknięty Doslownie pol godziny temu opuscilem Eureke, lokal zachwalany przez znajomych...
~Marcin S.
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
91

postów

74

wątków

do góry