Restauracja Euro

Restauracje

Gdańsk, Długa 79/80

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janusz - ocena Restauracja może i ładna ale obsługa na bardzo słabym poziomie. Cenowo w...
~Janusz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 października 2023

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jak bym mógł, to bym dał -5, wybrałem się z moją żoną na niedzielny obiad !...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

Lata 90 juz mineły wątek zamknięty Nic szczegolnego. jak było 20lat temu tak jest i teraz . bardzo wysokie...
~ZWIETRZAŁY ALKOHOL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

lepiej wziac kabanosy z zabki wątek zamknięty radze omijac ze wzgledu na jakosc jedzenia, obslugi i cen. flaki smakuja jak...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Opinia euro wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie i dobre ceny do jakości :)
~Alek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Elegancka arogancja wątek zamknięty Restauracja w wystroju wręcz arystokratycznym, delikatne i stonowane światło...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Idealne miejsce by skosztować specjałów w uroczym miejscu wątek zamknięty Wybraliśmy się dzisiaj z żoną do Restauracji Euro na obiad. Zamówiliśmy...
~krasin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Szczególny klimat i wyjątkowa atmosfera wątek zamknięty Restauracja Euro jest często odwiedzana przez znakomitych gości Cappelli...
~Cappella Gedanensis
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Polecam. wątek zamknięty Witam. Nie jestem częstym bywalcem Gdańska, aczkolwiek spotkanie biznesowe...
~P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Elegancja i wysoki poziom wątek zamknięty Restaurację Euro polecili nam znajomi, którzy spędzali wakacje w Gdańsku....
~Teresa z rodziną
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2010

BARDZO POLECAM!!! wątek zamknięty Witam, Dnia 25.04 spacerując po Długiej zaszłam z koleżanką do restauracji...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2010

REWELACJA !!! wątek zamknięty Jestem częstym gościem restauracji zarówno prywatnie jak i ze względu na mój...
~Edward
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2010

I Klasa !!! wątek zamknięty Odwiedziliśmy Restaurację Euro ze znajomymi w szaleńczy weekend "za pół ceny"...
~Magda & spółka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Tragedia !!!! wątek zamknięty Jako osoba lubiąca wyjść na miasto i zjeść coś dobrego jestem bardzo częstym...
~J. P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Wstyd! wątek zamknięty Do tej restauracji zaprosiłam moich dwóch obcojęzycznych klientów, którzy...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

masakra!!! wątek zamknięty miałam ważną okazję żeby świętować. wiedziałam ze tam jest drogo ale...
~mary
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

Polecam wątek zamknięty Dla osób które mogą sobie pozwolić na wydatek szczerze polecam.Pieniądze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

~marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2007

Lody z Biedronki za 17zł wątek zamknięty Patrzymy w menu, są lody. Drogie bo 17zł, ale co tam, weekendowy spacer,...
~Michał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

19

wątków

do góry