Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra restauracja np na Komunię lub Chrzciny wątek zamknięty Jak najbardziej polecamy ten lokal pod wieloma względami: 1. Szybka i...
~2 STYLE Fotografia i Filmowanie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Proszę o aktualne opinie o Restauracji Hipodrom - PILNE wątek zamknięty Napiszcie czy warto tam organizować imprezy rodzinne... jak jedzenie, obsługa...
humelcio
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Zadowolony gość - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie restaurację Hipodrom w Sopocie, wszystkim którzy chcą...
~Zadowolony gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM, PRZEDE WSZYSTKIM Z POWODU OBSLUGI, NIE SPRZATNIETE TALERZE,...
~EDI
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Wesele wątek zamknięty Organizowaliśmy w restauracji Hipodrom nasze przyjęcie weselne z którego...
~Nowożeńcy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

udane wesele na hipodromie wątek zamknięty Wesele sierpień Na nasze wesele wybraliśmy większą salę na hipodromie....
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

rewelacyjne miejsce na imprezę stylizowaną wątek zamknięty Odbyła się tam moja 40-tka. Impreza stylizowana na lata 20-30, "gangsterska...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 listopada 2010

Restauracja Hipodrom - ...i z fatalna obsługa i totalnym brakiem organizacji wątek zamknięty Nikomu nie polecam organizowania jakichkolwiek uroczystosci w tamtym miejscu....
~niezbyt wybredny klient
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Bardzo fajna restauracja wątek zamknięty Wynajmowaliśmy lokal na Komunię mojej córki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~gość
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

komunia - i szok wątek zamknięty nie wiem co tu pisać pozytywnego, w ostatnia niedziele mieliśmy komunię. nie...
~gaga
20

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2010

Wesele 06.09.2008 Mała Sala wątek zamknięty Dzięki wspaniałej obsłudze wyśmienitej kuchni oraz klimatowi tego miejsca był...
~justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 października 2008

Życzliwośc. wątek zamknięty Chcę podkreślić dużą życzliwość wszystkich pracowników, z którymi ustalałem...
~Henryk W.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2008

wesele 30 maja wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim, szczególnie korzystne piątki...
~Em & Pit
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 czerwca 2008

Tobiasz - opinia wątek zamknięty Wszystko poprostu super!!! Aż trudno opisać słowami.ten dzień był jedyny i...
~Tobiasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 grudnia 2007

GORĄCO POLECAMY wątek zamknięty Mieliśmy wesele 22-09-2007r. na sali bursztynowej. Rewelacja, sala...
~Asia i Jacek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 października 2007

wesele marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Restauracja Hipodrom to wymarzone miejsce na wesele, obsługa jest cudowna...
~Kaja i Łukasz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

JAK SIĘ BAWIĆ TO TYLKO W RESTAURACJI HIPODROM!!! wątek zamknięty Bardzo fajna, przytulna restauracja. Dzięki swojej lokalizacji zapewnia...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

Mielismy wesele 07 07 07 i naprawde sie cieszymy ze tam zrobismy wątek zamknięty odbyło sie w drugiej sali (bursztynowa). Wystrój bardzo piekny, naprawde...
~M & R
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

Kasia - opinia wątek zamknięty Mialam wesele w styczniu tego roku, musze powiedziec ze bylo super , pieknie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 marca 2007

Anka - opinia wątek zamknięty Mieliśmy tam obiad weselny pod koniec 2006 roku, wszystko sprawnie...
~Anka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

20

wątków

do góry