Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
solidnie wątek zamknięty bardzo dobry zurek w chlebie inne potrawy solidnie przyrzadzone mozna tu...
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

restauracja Kos wątek zamknięty Po zmianie wystroju jakość podawanych potraw bardzo się popsuła. Porcje są...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

jest dobrze wątek zamknięty jako klient starego kosa nie zgadzam się z opiniami, że nowa wersja jest...
~Hubert O.
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Fajne miejsce, do polecenia wątek zamknięty Byłem ostatnio z żoną na obiedzie i było bardzo przyjemnie. Jedzenie smaczne...
~Rafał K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Nowy Kos wątek zamknięty W restauracji po remoncie bywałam kilkakrotnie dając mu co i raz kolejną...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Przyjemny wystrój, jedzenie może być, obsługa do d...y !!! wątek zamknięty Witam. Odwiedziłam lokal w dniu dzisiejszym tj. 03-01-2014 z mężem, córką...
~Anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie stary KOS, gdzie bywałam nie raz. Byłam...
~lilhek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Przyjemne miejsce wątek zamknięty Zanim odwiedziłam Kosa, słyszałam dobre opinie o tym lokalu od znajomych....
~P. K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Wolimy dawne bistro! wątek zamknięty WYSTRÓJ lokalu jest świetny, muzyka w tle jest przyjemna, a OBSŁUGA bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

PORAŻKA! wątek zamknięty "Kosa" odwiedzaliśmy z mężem bardzo często. Można tam było bardzo smacznie i...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

wole starego KOSA wątek zamknięty Po remoncie: Poprawa: wystrój, obsługa i nic więcej... Pogorszenie: menu...
~eMGie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Piękny wystrój i nic więcej wątek zamknięty Byłam dziś w mężem w Restauracji Kos , podejrzewam ,że to moja ostatnia...
~Bolibrzuch
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

... wątek zamknięty poszliśmy z kolegami do kosa zjeść. Ja wziąłem żurek- za 14zl- w ogolę nie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

jestem na tak! wątek zamknięty krótki czas oczekiwania, porcje ogromne, ceny przystępne, kelnerki milutkie,...
~D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

BEZNADZIEJNIE !!!!! wątek zamknięty Po ostatniej wizycie która miała miejsce po długim remoncie, niestety byliśmy...
~BYLI KLIENCI
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

skandal nie jedzenie wątek zamknięty Bylam dzisiaj w odnowionym bistro Kos i napewno ostatni. Zamowilismy sznycel...
~elwira
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

nowy wystrój bardzo fajny, ale jedzenie już nie.... wątek zamknięty Po dłuższej przerwie spowodowanej remontem postanowiłem odwiedzić Bistro KOS,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

restauracja wątek zamknięty Z okazji Dnia Ojca z mężem i dziećmi odwiedziliśmy restaurację po remoncie....
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Super! wątek zamknięty Przypadkiem z mężem wstąpiliśmy do Kosa i ku naszemu zaskoczeniu zobaczyliśmy...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Przed remontem było lepiej wątek zamknięty Kiedyś to było bistro a teraz usunęli nazwę i jest po prostu samo Kos....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
194

postów

165

wątków

do góry