Restauracja Kredens

Restauracje Catering

Gdańsk, Franciszka Hynka 73G

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena - ocena nowy temat Doskonałe miejsce na imprezy rodzinne i firmowe. Zorganizowałam swoje 60-e...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

Lidia Z - opinia Organizowaliśmy w Kredensie 40 ste urodziny mojego męża. Bardzo miły kontakt...
~Lidia Z
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

Katarzyna - opinia Niestety nie można nazwać tego restauracją. To zwykła mała salka, zimna i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Danusia Tkaczyk - opinia Przytulny, swojski klimat, z niesamowicie pomocną i miłą obsługą. Jedzenie...
~Danusia Tkaczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

Super wątek zamknięty W lokalu organizowałam swoje urodziny. Właściciel zaproponował dobre i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

super! polecam :) wątek zamknięty SUPER MIEJSCE !!! POLECAM Wspaniała i bardzo klimatyczna restauracja idealnie...
~marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Podziękowanie wątek zamknięty Za wspaniałą organizację imprezy wyrażam podziękowanie za super zabawę...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Cudowne miejsce wątek zamknięty Knajpka ze wspaniałym klimatem stworzonym przez właściciela, kominek z...
~smakosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam, fajne miejsce, tylko szkoda, że sniadań nie macie ;) Pomyslcie nad...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Dobre obiady w stylu jak u cioci czy babci... wątek zamknięty Bardzo smaczne domowe jedzenie, zdecydowanie polecam placek po cygańsku,...
~zaspany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Jedzenie domowe i BARDZO smaczne, ale czas oczekiwania koszmarny wątek zamknięty Wbrałyśmy się z Mamą na obiad, bo widzialyśmy reklamę tego miejsca w...
~Karo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Stała klientka wątek zamknięty Już długo zabierałam się do dodania opinii ale zawsze brak czasu... Korzystam...
~Agnieszka W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Naleśniki ? Danie dnia ?! wątek zamknięty Za pierwszym razem : pierogi - było nieźle. Za drugim razem : rosół - klapa ;...
~Magda i Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

bardzo słabo wątek zamknięty Z niecierpliwością czekałam na otwarcie tej restauracji. Słysząc dobre...
~asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

cieniutko wątek zamknięty Właścicielowi proponowałbym żeby określił profil swojego lokalu, gdyż obecnie...
~zola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Nowo otwarta, dobra restauracja wątek zamknięty Niedawno otwarta, mała restauracyjka z zawsze świeżym, dobrym polskim...
~Marek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

ZIMNO I NIESMACZNIE.... wątek zamknięty Kupiliśmy Groupon- 4-daniowa kolacja i niestety wyszliśmy bardzo...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Bardzo przyjemna restauracja wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Restauracje Kredens. Pyszne domowe jedzenie,bardzo...
~Zaspianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry