Widok

Restauracja Merkury????

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:

Czy ktos z Was był na weselu w restauracji Merkury w Straszynie? Co o niej sądzicie? Czy dobre jedzenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za ich płotem, tuż pod lasem mają ładniej :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłamdwa lata temu. Jedzenie pozostawiało wiele do zyczenia, za mało kelnerów jak na ilośc gosci. Ponadto wiem, że były rozbieżności między ustaleniami a tym co faktycznie podano.

Więcej szczegółów nie znam. Poza tym było miło.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam tam wesele w ta sobote:) wiec ewentualnie szczegoly moge podac po:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mialam tam swoje wesele w sierpniu tego roku. Nie mam zadnych zasrzezen, jedzenie bylo b. dobre i wystarczajaco duzo ( po poprawinach zabralismy jeszcze do domu), obiad szybko podany, duzo miejsca przy stole, krzesla wygodne. Jednym slowem wszystko bylo tak jak mialo byc. No moze jedynym mankamentem bylo to, ze bylo straszliwie goraco tego dnia i klimatyzacja slabo dzialala. Z czystym sumieniem moge polecic te knajpke. Pozdrawiam i sluze rada.
Gizmo: trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok, no i zycze wszystkiego co najpiekniejsze na nowej drodze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry