Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina Ostróda - ocena Najsmaczniejsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłam. Żeberka są jak z kosmosu,...
~Karolina Ostróda
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2024

Bożena - opinia Brak pozycji z menu. Drogo a jedzenie niesmaczne, ryba bez przypraw,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

Iwona Bunk - opinia pisze trochę później jak planowałam to opisać -a więc drugi dzień świat...
~Iwona Bunk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Mikael - opinia mega pozytywne miejsce z dobrym jedzeniem
~Mikael
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

Tesa - opinia Zachęcona pyszną kawą wypitą jesienią, postanowiłam wybrać się na kawę wiosną...
~Tesa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Jestem świeżo po przyjęciu komunijnym córki przygotowanym w restauracji na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Michal - opinia wątek zamknięty Latem przyjechałem zjeść rybkę, w menu dorsz. Okazało się że z mrożonej...
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 grudnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty 28/06/2020 bardzo było nam miło z mężem zjeść w Restauracji Na Molo w Pucku....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

Bajeczny klimat wątek zamknięty Zawitaliśmy przy okazji spaceru. Pierwsze wrażenie pozytywne a później było...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Byłem i polecam !!! wątek zamknięty Jedzenie oraz widoki niepowtarzalne, kilmat bajeczny. Polecm.
~goosemm
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Piękna zima w cudnej restauracji!!!! Wrócimy wątek zamknięty Wybraliśmy się z narzeczonym na spacer w piękny, mroźny zimowy dzień....
~Toni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Nie polecam ! ! ! wątek zamknięty Zawiodłem się całkowicie. Golonka była ohydna , całość oddałem z reklamacją....
~Turysta z Gdańska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Przepysznie! Tu trzeba być! wątek zamknięty Jedzenie pyszne, przemiła obsługa i atmosfera :) Jestem mile zaskoczona...
~Nat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry