Restauracja Nowosopocka

Restauracje

Sopot, Emilii Plater 7/9/11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andziusia - opinia Super restauracja. Schroniłyśmy się przed deszczem. Przemiła kelnerka pani...
~Andziusia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Slawek - opinia Beznadzieja...drogo i kiczowato. Poza tym, z "polskoscia" nie ma tam nic...
~Slawek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Sylwia - opinia Za każdym razem kiedy jesteśmy w Sopocie odwiedzamy Nowosopocką. Pyszne...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Ryszard - opinia Bardzo dobra obsługa..Pani Sylwia...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Romana - opinia Świetna restauracja, byłam z kolegą z Australii, zastanawialiśmy się gdzie...
~Romana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 października 2022

Basia - opinia wątek zamknięty To już była nasza 3 wizyta w restauracji i z pewnością wrócimy tam znowu....
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Sebastian - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemność być w tym lokali i z czystym sumieniem polecam
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 lipca 2021

ad rem - opinia wątek zamknięty Artykuł sponsorowany. ani smaczne ani tanie
~ad rem
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Gość - opinia wątek zamknięty Jedzenie super i obsługa bardzo miła
~Gość
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Z racji panujących obostrzeń zabranie żony do restauracji na obiad nie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Klg - opinia wątek zamknięty Restauracja na uboczu, bardzo blisko z niej do plaży. To chyba miejsce, do...
~Klg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Byliśmy z rodzina na niedzielnym obiedzie. wszystko wszystkim Bardzo...
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Smaczne jedzenie w świetnej atmosferze wątek zamknięty Polecam krewetki i sałatkę z kaczką. Doskonała atmosfera, ceny ok,...
~Dorota
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2018

Byłam i mogę śmiało polecić:) wątek zamknięty Miałam w tej restauracji komunię syna. Trochę się bałam jako, że to nowe...
~Ola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2018

Rewelacja wątek zamknięty Zróżnicowane i pyszne dania podane na czas, w akompaniamencie pysznych...
~Kuba
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Obsługa woła o pomstę do nieba wątek zamknięty Dania ładnie podane, ale po prostu niesmaczne lub zimne. Kelnerki powolne....
~Paweł
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Serdzecznie polecam, bardzo smaczne jedzenie ! wątek zamknięty supe jedzenie ! Bardzo smaczne drinki od barmana blondyna, super chłopak,...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry