Restauracja Ocneba

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 36/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
świetna restauracja!!! wątek zamknięty To jedna z NAJLEPSZYCH knajpek w jakich byłam. Ceny bardzo przystępne, porcje...
~EWA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Świetna atmosfera, przemiła obsługa i naprawdę dobre jedzenie
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Nie ma sensu wątek zamknięty Byłam wczoraj tj. 28/12/2014. Bardzo się ucieszyłam, że po kilku super...
~Anibyk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Na pewno wrócę ! wątek zamknięty Mila obsługa, jedzenie aromatyczne pyszne, wnętrze przytulne, pełne...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecamy ,jedzenie wspaniale, wyraziste. Jestesmy tutaj drugi raz i na pewno...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Ocneba wątek zamknięty Dzisiaj przypadkowo razem z moja dziewczyna weszliśmy do restauracji ocneba w...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

omijać z daleka wątek zamknięty wszystko tu już zostało napisane. o obsłudze kelnerskiej, daniach i cenach....
~sydrett
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

K. - opinia wątek zamknięty Jedzenie bez rewelacji,porcje bardzo małe,za to ceny bardzo wysokie.Obsługa...
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Będąc na wakacjach wybraliśmy się z mężem do tej "restauracji". Nie było zbyt...
~trotylla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Pojawiłem się tam ze znajomymi ponieważ zaciekawiła mnie kuchnia gruzińska, o...
~T.W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Niestety wątek zamknięty Na pierwsze danie czekaliśmy ponad godzinę. Po tym czasie 1 osoba dostała...
~a
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Ocneba- marzenie wątek zamknięty Klimatyczna restauracja w centrum Sopotu, ciepłe, przytulne wnętrze, życzliwa...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Bardzo małe porcje , gramatura nie wyspecyfikowana w menu wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre , ale najeść się tam nie da. Może trochę ciasno , ale...
~Linquist
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Ocneba wątek zamknięty Bardzo klimatyczne, ciepłe wnętrze, życzliwa obsługa i serdeczny właściciel,...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Nie polecam !!! wątek zamknięty ODWIEDZILIŚMY RESTAURACJĘ W NIEDZIELĘ JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU TRZEBA BYŁO...
~GRAZYNA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

restauracja wątek zamknięty Restauracja Ocneba, to bardzo ładne i klimatyczne miejsce, jedzenie jest...
~xxxxxxx
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Prawdziwe gruzińskie jedzenie! wątek zamknięty Witam, Sama jestem w połowie Gruzinką, więc nie mogłam nie skorzystać z...
~Nino
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Chaos wątek zamknięty W Ocnebie byliśmy w sobote. Wystrój, nic specjanego, raczej chłodne...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Prawdziwa gruzja wątek zamknięty Byłem, pojadłem, wyszedłem szczęśliwy... kawałek prawdziwej Gruzji w centrum...
~Sławomir Lewandowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

kompletna porazka wątek zamknięty Razem ze znajomym wybralismy sie w weekend do restauracji na kolacje. Bywajac...
~A.W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry