Restauracja Przepis na

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kulinarna podróż dookoła świata wątek zamknięty Zawsze pysznie i co bardzo ważne - bardzo zróżnicowana kuchnia! Można...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

czysta rewelacja wątek zamknięty mieszkam na naszej pieknej morenie, wiec czesto tam zagladam. Najwiekszy plus...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

warto zaglądnąć! wątek zamknięty Fajna restauracja na Morenie! Zawsze brakowało mi tam miejsca gdzie można...
~finn
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Super! wątek zamknięty Fajne miejsce z kuchnia z całego świata. Można spróbować różności ! Mi...
~Kiniq
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Jak zwykle wątek zamknięty No coz nie wiedzieli co zrobic to mają totalny miszmasz w karcie jest...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Uwielbiam to miejsce! wątek zamknięty Odkryłam to miejsce parę miesięcy temu i jestem zakochana w tej kuchni i...
~katius
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Polecam wątek zamknięty Do Przepisu szlam zachecona dobrymi opiniami znajomych. Jedzenie bylo dobre !...
~Karo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Fajna knajpa :) wątek zamknięty Dużo podróżuję i chętnie próbuję nowych smaków zagranicą ;) Fajnie, że można...
~wiola09
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

polecam! wątek zamknięty Do tej pory miałam okazję spróbować dań kuchni włoskiej i jestem bardzo...
~kasjamaciez@gmail.com
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Super wątek zamknięty bylam dzis pierwszy raz na sniadaniu , mialam jajka sadzone. Pycha. Są super...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Super lunch wątek zamknięty Mule po włosku - świetne jadłem po raz pierwszy w życiu to jakiś kosmos,...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Zadowolona klientka wątek zamknięty Boska zupa Minestrone, palce lizać.
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Warto tam zawitać! wątek zamknięty Bardzo ładny wystrój restayracji. Przepiękny ogródek. Dobra lokalizacja....
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Bardzo przyzwoita restauracja wątek zamknięty W końcu jest gdzie się spotkać z klientem na Morenie. Wcześniej do...
~adamczmarta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Brakowało tego na morenie wątek zamknięty W końcu można gdzieś zjeść na Morenie i bynajmniej nie bać się o zatrucie...
~Kondziu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Brakujące ogniwo na Morenie wątek zamknięty Spędziliśmy wczoraj wieczór w "Przepis na" na Morenie. Było bardzo...
~Wuj Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Jest tam wszystko! wątek zamknięty Szeroki wybór alkoholi, jedzenie z całego świata. Można spędzić tydzień w tej...
~Ivona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Warsztaty z winem wątek zamknięty Przekonałam się, że slogan reklamowy restauracji "jedzenie, wino,...
~JustWro
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo miłe zaskoczenie po wcześniejszej restauracji w tym miejsce. Karta dań...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Pierwsze tak świetne miejsce na Morenie wątek zamknięty Wyśmienite śniadania w dobrej cenie, bardzo dobre lunche w rozsądnej cenie,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry