Restauracja Przepis na

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Dostawa. Daje jeden, bo tak wielkie jest moje rozczarowanie, myślałem, że...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

PM - opinia wątek zamknięty Nie zamawiałem nigdy ale wystawiam ocenę na podtrzymanie działalności
~PM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Brak kontaktu, anulowane zamówienie po 40 minutach...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 lipca 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre, różnorodne jedzonko, przemiła obsługa i świetny wystrój, każdy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 października 2020

Zaza - opinia wątek zamknięty Kameralna, klimatyczna restauracja z fenomenalnym jedzeniem. Taka perełka w...
~Zaza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Kolejna wizyta i kolejna udana! Polecam wszystkim którym nie chce się jechać...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Jest pysznie ! Śniadanie na 6+! wątek zamknięty Udaje Nam się trafić na pyszne śniadanie. Cena przystępna, kawa pyszna... O...
~Żona i mąż
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Ocena ogólna 2 - za czas oczekiwania. Na obiad dla 5 osób czekaliśmy półtorej...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Uwielbiam! wątek zamknięty Wraz z mężem przychodzimy do tej restauracji aż za często :D Na szczęście...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Karol - opinia wątek zamknięty Nic dodać nic ująć. Polecam!!!
~Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Brawo wątek zamknięty Uwielbiam tą restaurację. Jedzenie wyśmienite. Gościłam tam już sporo razy i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Polecam w 100% wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce, super klimat, jedzenie przepyszne a właścicielka prze...
~Lu
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Nareszcie! wątek zamknięty Wiele lat mieszkałam na Morenie,później na Zaspie, która obfituje w dobre...
~Suslokluseczki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

świetne miejsce wątek zamknięty ciepły wystrój, sympatyczna obsługa i bardzo dobre jedzenie z dobrych...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 grudnia 2018

smacznie wątek zamknięty pyszne dania. Mnie smakowała wcześniej kuchnia włoska a teraz dania kuchni...
~konsumentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Zamówiłem lunch za 19 zł . Czekałem na jedno danie z 40 min a na restauracji...
~Michał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Po pierwszej wizycie polecam wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie,obsługa na medal i fajny klimat.Jeśli któregoś dnia...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Pycha wątek zamknięty Bardzo polecam to miejsce, można naprawdę dobrze zjeść. Miła obsługa i piękny...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Super na niedzielny obiad wątek zamknięty Czesto chodzimy z rodziną na obiad w weekend :) Jest to naprawde bardzo...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Pysznie!! wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce! Jedzenie, obsługa i klimat na 6! Polecam !
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry