Restauracja Republika

Restauracje

Gdańsk, Długie Pobrzeże 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
obsługa! wątek zamknięty Najbardziej niemiła obsługa w Gdańsku i nie piszę tego po jednej wizycie,...
~Au
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Gdy nie zamawiasz jedzenia... wątek zamknięty ...obsluga ma cie w 4 literach! Ceny piw ok jak na Gdanska starowke,jednak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2018

Okropna obsługa wątek zamknięty Drinki bardzo nie smaczne oraz aroganccy kelnerzy
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Republika to pewniak :) wątek zamknięty Republika istnieje już wiele lat i już długo zapewnia ciągle ta samą jakość -...
~Mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Ulubione miejsce nad Motławą :) wątek zamknięty Późnym wieczorem znalazłam się z chłopakiem nad Motławą, kiedy inne lokale...
~Michalina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Numer jeden nad Motławą wątek zamknięty Burger który tam zjadłem NIEBO w Gębie! Polecam ze względu na mecze które...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Fatalna kawa wątek zamknięty Kawa Americana to fatalne popłuczyny. Puchar lodowy OK.
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Słabo wątek zamknięty Dzisiaj byłem u Państwa, zamówiłem steka, którego nie dało sie zjeść,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Obiad wątek zamknięty Makaron z polędwiczką i grzybami 10/10, makaron z boczkiem 7/10, cheesburger...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

obsługa do wymiany wątek zamknięty bsługa całkowicie do niczego, kelnerka nie umie zapisać kilku piw na osobny...
~Marta K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

OSZUSTWO NA TALERZU wątek zamknięty WEKKEND ZA PÓŁ CENY. W DANIU Z ZEBERKAMI DOSTALIŚMY SAŁATKĘ KTÓRA WCZEŚNIEJ...
~MARCIN SLUSAREK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Średnio wątek zamknięty Ni to restauracja, ni to pub. Głośno, że ciężko było w spokoju porozmawiać....
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Czytam te negatywne komentarze i zastanawiam sie co ci ludzie pisza??Obsluga...
~Emila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

najgorsza pizza jaka do tej pory jadlam wątek zamknięty Zacheceni wspaniala promocja cenowa zamowiismy pizze. Dodam, ze bylismy...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Polecam wątek zamknięty Jak dla mnie obsługa była ok, stoliki czyste. Mają przepyszne ciastko...
~milka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Ziemniak odpada wątek zamknięty Idąc Motławą natknąłem się na reklamę gdańskiego pieczonego ziemniaka,...
~Ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

TRAGEDIA! wątek zamknięty Wybrałyśmy tę restauracje ze względu na Gdańskiego ziemniaka.. po wejściu do...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2012

;) wątek zamknięty od długiego czasu przychodze do tego lokalu, jedzenie jest super, burgery i...
~mgggggg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

odradzam wątek zamknięty Jedynym wytlumaczeniem tak fatalnej obslugi moze byc weekend kiedy ceny...
~Tomek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Polecam wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo miła obsługa, jestem zauroczony w pani kelnerce:D...
~Lukas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

39

wątków

do góry