Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelka wątek zamknięty W restauracji Rucola w Oliwie byłem po raz pierwszy i choć słyszałem...
~Arek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Makabryczna obsługa wątek zamknięty Od wielu lat jestem klientką Rucoli. Kiedyś przychodziłam bardzo często,...
~Marti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

To mi w smak ! wątek zamknięty W lokalu bywam regularnie, nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie. Pojawiam się...
~Wacław Dziewulski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

MALWINA - opinia wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj całą rodziną ,ale na pewno już tu nie zawitamy, obsługa...
~MALWINA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

NAJLEPSZA W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Rucolę na Abrahama odwiedzamy od wielu lat, jej dania takie jak tażin,...
~Ania i Janusz Opiela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Elegancki Luz! wątek zamknięty Ma się wrażenie ,jakby się odwiedzało miłych przyjaciół , zawsze miły kontakt...
~Zochna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Wspaniała kuchnia wątek zamknięty Przyjeżdżam do Trójmiasta kilka razy w roku i od kilku już lat odwiedzam...
~marecki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 maja 2011

miejsce z klimatem wątek zamknięty jedzonko smaczne, nutka orientalnego smaku w potrawach; wystroj ciekawy,...
~boramarc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2011

bardzo dobra knajpka wątek zamknięty uwazam ze RUCOLA w Oliwie jest miejscem dobrego smaku i cudnego klimatu....
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2011

Anika - opinia wątek zamknięty smacznie ,miło i kulturalnie Polecam Wszystkim!!!
~Anika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Miło i smaczne jedzenie wątek zamknięty Często jadam z rodziną w Rucoli. Wszyscy lubimy ten mały lokal. Są też...
~soplica
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

Wydaję się, żę zmienia się na gorsze... wątek zamknięty Wielokrotnie bywałam w Rucoli i zawsze wychodziłam bardzo zadowolona. Rzecz w...
~Monika
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Bardzo smacznie wątek zamknięty Trochę zaskoczyły mnie te negatywne opinie, które przeczytałem już po mojej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

ZDECYDOWANIIE NEI POLECAM wątek zamknięty Byliśmy na kolacji w 2 osoby. Wystrój całkiem przyjemny, menu w miarę...
~Gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

nie polecam wątek zamknięty NIE POLECAM.kiedys na poczatku bylo ciekawe miejsce z ciekawa i smaczna...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2010

Beznadzieja ...! wątek zamknięty Błagam właściciela Restauracji o zmianę personelu!!! Jak Cię widzą tak cię...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

bywam zdecydowanie rzadziej wątek zamknięty w Rucoli pierwszy raz byłam parę lat temu. byłam zachwycona klimatem i...
~mary
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2010

Wspaniały klimat! wątek zamknięty Polecam wszystkim, obsługa miła, wystrój fantastyczny, pizza naprawdę...
~Sara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

Bardzo się zawiodłem. wątek zamknięty No cóż nie miałem tyle szczęścia co osoby , które mogły wystawić pozytywny...
~Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Obsługa na 6 wątek zamknięty Osobiście nie zgadzam się z opinią poprzednika. Obsługa jest zawsze bardzo...
~smakosz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry