Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cocolino - opinia wątek zamknięty Byłem tam już 3 razy i na pewno będę przychodził częściej, REWELACJA!!
~Cocolino
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 listopada 2007

pozdrawiam z anglii wątek zamknięty Witam i serdecznie pozdrawiam Was Tomek i Asiu z tewkesbury i po raz wtory...
~Robert Dudek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

Gorąco polecam wątek zamknięty słyszałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy na temat tej restauracji ale że...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 października 2007

Jak zawsze pysznie wątek zamknięty Byłam ponownie w tej uroczej małej resteuracyjce. I jak zawsze jedzenie było...
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

Wow, finally a restaurant that got it all right! wątek zamknięty I must admit, it's not often that I find a restaurant that I'd consider...
~Jonathan Melhuish
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2007

RUCOLA wątek zamknięty Wspaniała rstauracja wszystko bez zarzutu jedzenie niesamowicie pyszne tylko...
~Adriano_6
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 lipca 2007

Nie wiem czym sie zachwycacie..?? wątek zamknięty Bylem ostatnio na przyjeciu weselnym i bylo serio kiepsko. Zaczne od...
~rudolf
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lipca 2007

SUPER! wątek zamknięty RUCOLA to super lokal! Maja przepyszne dania, fantastyczną obsługę oraz...
~Gotha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 czerwca 2007

Rewelacja:) wątek zamknięty Zachecona opiniami postanowilam sie tam wybrac i musze przyznac ze jestem...
~magicks
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 maja 2007

Godny polecenia lokal wątek zamknięty Bylismy juz tam kilka razy; zawsze jest milo, przyjemnie i przede wszystkim...
~Duke
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 maja 2007

Fantastyczne jedzenie !!! Lokal obowiązkowy!!! wątek zamknięty Fantastyczne mięska, pierogi i zupy. Szczególnie polecam zestaw pierogi z...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

PB - opinia wątek zamknięty Wielokrotnie jadałem w tej knajpce i prywatnie i biznesowo i na ogół byłem...
~PB
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lutego 2007

kocham was!!! wątek zamknięty Uwielbiam tam jeść! Swietny wystrój, kameralne wnetrze(co może być jednak...
~Julia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry