Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Caterina Jabłońska - ocena Najlepsza pizza którą jadłam w Polsce!!! Czułam się jak w Neapolu!!!...
~Caterina Jabłońska
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 listopada 2023

Anna - opinia wątek zamknięty Lasagne alla Bolognese to breja zatopiona w marnym pomidorowym sosie,...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Smakosz. - opinia wątek zamknięty Bylem bardzo milo obsluzony. Jedzenie smaczne. Pizza super. Ceny przystepne....
~Smakosz.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Judyta - opinia wątek zamknięty Jedzenie b. smaczne, ale cenowo nie adekwatne do jakości, wystrój okej,...
~Judyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2020

Ela - opinia wątek zamknięty Restauracja na średnim poziomie. Wystrój i meni jest ok, za to obsługa daje...
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2019

Ale... wątek zamknięty Jedzienie b.dobre, natomiast jakosc obslugi i stosunek niekorych osob z...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Serio było miło i smacznie wątek zamknięty Goście zadowoleni, atmosfera miła, jedzenie smakowite, porcje odpowiednie.
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Brudne kufle wątek zamknięty Byłyśmy tu z koleżanką w jeden z wieczorów openerowych. Miałyśmy w planie coś...
~Alicja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Mikroskopijne porcje, drogo, długi czas oczekiwania na jedzenie a nawet...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Obsługa wątek zamknięty Bardzo mila obsluga. Otrzymalismy jedzenie w roznym czasie w ramach...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Kiedyś było lepiej wątek zamknięty W pizzerii byłem ok. 6 razy. Ostatni raz ok. 6 miesięcy temu ,jedzenie było...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Serio tak słabo? wątek zamknięty Obsługa spoko, ale przy większych tłumach jest jej za mało - kolejka przy...
~anty-hipster
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Pysznie i przyjemnie. wątek zamknięty Nie mam pojęcia skąd biorą się negatywne opinie na temat lokalu, obsługi i...
~Martina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Jestem bardzo zawiedziony i wstyd mi przed znajomymi :( wątek zamknięty Zamówiłem stolik na godz. 19:30 (sobota)wszystko ok. jedzonko,piwko,itd było...
~maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

CIEKAWY WYSTRÓJ,SMAK POTRAW,PORCJE,CENY,NIESTETY..NIE wątek zamknięty Spróbowałam potraw dwa razy,spodziewałam się smaku i porcji,porównując z...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Bardzo słabo : jedzenia bardzo mało i bez smaku wątek zamknięty zamówiłam cannelloni okazało się że są to 3 rureczki z bardzo małą ilością...
~angela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Słabe i drogie jedzenie wątek zamknięty Pizza z czterema składnikami polegała na rzuceniu odrobiny każdego z nich na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Piękny wystrój i to wszystko wątek zamknięty Śródmieście - tak, Serio - nie. Niestety... Ceny, porcje i smak do poprawy.
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

piwrwsza inostatnia wizyta -a szkoda wątek zamknięty Wystrój ładny,ale niestety na jedno kopyto z wieloma trójmiejskimi...
~klientka z rodziną
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Czy to wszystko na prawdę na serio? wątek zamknięty Ostatnio przechodząc przy Restauracji Serio postanowiłem tam zaglądnąć,bo z...
~Cezar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry