Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oryginalne miejsce wątek zamknięty Pierwszy raz gościliśmy tutaj w styczniu wspaniałe wnętrze, bardzo ładnie...
~Katarzyna i rodzina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Nic dodać nic ująć wątek zamknięty Świetna restauracja! Byłem już parę razy i za żadnym razem się nie zawiodłem....
~Dumbo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Fajna restauracja z ładnym widokiem wątek zamknięty Miła obsługa, smaczne jedzenie i lokal w dogodnym miejscu bo nie ma takich...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Lalka! wątek zamknięty Przesympatyczna obsługa, wyśmienita kuchnia, nieziemski tarar! Polecam z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Super wątek zamknięty Polecam to miejsce naprawdę warto zajżeć
~Antek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

super miejsce wątek zamknięty polecam gorąco, znakomity lokal, właśnie takie miejsca są godne odwiedzenia w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Warto sprawdzić! wątek zamknięty Przyjemne wnętrze, w lecie super ogród nad Motławą, pyszne jedzenie i dobra...
~michalm
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Seba wątek zamknięty Byłem jadłem i..... wg mnie godna polecenia miła atmosfera przytulny lokal....
~Seba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Smacznie, miło i ciekawie wątek zamknięty Stara Stocznia to idealne miejsce dla ludzi ceniących bliskie sąsiedztwo wody...
~JOA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

fajna knajpka wątek zamknięty polecam i bede wpadać. Atmosfera super, jedzenie przepyszne
~ddd
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

TRÓJMIEJSKI KLIMAT wątek zamknięty Byliśmy wczoraj, ja moja żona, dzieci i pies - atmosfera do biesiadowania...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Wspaniałości!!!! wątek zamknięty Jestem zachwycona, klimat Restauracji bardzo mi odpowiada - oryginalny i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Niestety nie podzielam entuzjastycznych opinii dotyczących tego miejsca. wątek zamknięty Ogólnie rzecz biorąc cały pomysł na tę restaurację jest do bólu przeciętny i...
~Monika
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

niestety nie wątek zamknięty większość minusów: przy większym ruchu jak w wakacje - obsługa niekompetentna...
~dd
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Fajne miejsce na Motławą. wątek zamknięty Byliśmy z przyjaciółmi na późnym obiedzie, a zasiedzieliśmy się do nocy....
~Adam B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

POLUBIŁEM TO MIEJSCE - BĘDZIE MOIM ULUBIONYM wątek zamknięty Wystrój - fajny, przyjazny stonowany. Potrawy ekstra. Zgadzam się w pełni ze...
~Jan z Kolna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Problematyczne mule wątek zamknięty Niezmiernie mi przykro wystawiać taka ocenę. Miejsce ma potencjał, jedzenie...
~kasiacl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

pysznie wątek zamknięty Bardzo dobry sandacz i pyszne kluski. \bardzo ładny widok. Życzymy powodzenia.
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

20% Procent zniżki WOW wątek zamknięty Byłem w tej restauracji razem z rodziną(2 tygodnie temu) , zostaliśmy...
~Amadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Gosia wątek zamknięty Jedzenie fajne czuć ze jest świeże, lemoniada super! Jedyne ale to...
~Małgorzat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry