Widok

Restauracja Tenisowa na Zaspie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś robił/był na weselu w restauracji Tenisowej na Zaspie? proszę o wszelkie informacje związane z wystrojem, organizacją, jedzeniem itp. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i dobre ale chyba na turniej sportowy. Brak klimatu kompletny. A szefostwo co kolwiek pokręconce. Jest tyle innych pięknych miejsc.... Pozdrowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robilam w kwietniu i jestem bardzo zdowolona. Jedzenie pycha, muzyka dobra, wystroj tez (nawet fotograf stwierdzil, ze sala jest bardzo "fotogeniczna", bo nie mnotonna kolorystycznie). Co do pokreconego szefostwa - nie zgadzam sie, ja bardzo fajnie z nimi wszystko obgadalam. Uwazam, ze sa godni polecenia.Dodatkowo mielismy niespodzianke - o 22 wypuscilismy w niebo biale golebie (to juz byl pomysl owego wlasnie szefostwa)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przyszlym roku bede miala wesele i zastanawiam sie nad ta restauracja na ile osob robilas wesele?a nie bylo za malo miejsca do tanczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
robilam na 60 osob - niezbyt wielkie. Ale moj kolega mial w tym samym miejscu na ponad 80. Miejsca do tanca bylo dosc - goscie wspaniale sie bawili (ja z mezem tez:-). Ogolnie swietnie to wspominam. Stoly byly na tym samym co taniec poziomie, ustawione w U. Wiem, ze przy wiekszych weselach (100 osob) tance sa robione osobno - na dole, a stoly na pietrze. Naprawde polecam - sprawdzalam wiele lokali i uwazam, ze tu dostalam dobra usluge w dobrej cenie. Poza tym najlepiej swiadczy o imprezie, ze wszyscy byli zachwyceni - a przekroj gosci byl spory. Same wiecie jak to jet - mlodzi, starsi, z duzych badz mniejszych miast... Wcale wiec nie jest latwo kazdemu "dogodzic" :-) A nam sie to udalo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mogłabyś jeszcze napisać kto Wam grał? Zespół/dj to bardzo ważna rzecz. Słyszałam że Tenisowa ma swój zespół. Czy korzystaliście z ich oferty?
I dziękuję Ci bardzo za informacje!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Rzeczywiscie maja swoj zespol - my wlasnie z niego korzystalismy. Ludzie bawia sie swietnie (a u mnie grali i na weselu i poprawianch) a chyba o to chodzi. Ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy to prawda że sala ze stołami i jedzonkiem jest na innym poziomie niż sala do tańczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ustalasz z szefostwem
My sie na to nie decydujemy poimo ze bedzie dosc sporo osob (90)- jak na razie.
Wszystko mozesz ustalic sama. My po jednej imprezie tam prawdopodobnie sie zdecydujemy bo na prawde sie nam podobalo no i jedzenie jest si.. A o atrakcje tez sie postaraja sami ,a maja pomysly...
I to nie tylko golebie...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki za wszelkie informacje.
Rzeczywiście - jedzonko super, byłam tam kilka razy na obiedzie. Najważniejsze że wszystko jest nowiuteńkie, jest czysto i elegancko.
Powodzenia w przygotowaniach i pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc raz jeszcze! Izaa ma racje - wszystkie szczegoly trzeba obgadac z szefostwem. W koncu chodzi o to, zebyscie byli zadowoleni. A jedzonko jest na pewno warte - popieram, tez mi smakuje :-)
Pozdrawiam i zycze udanej zabawy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
thanks Aniu.\Pozdrawiamy
K i K
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry