Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michal - opinia Niestety dzisiejsza wizyta to jedna wielka porażka. Pomimo tego iż zawsze...
~Michal
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Były klient - opinia Nie wiem czemu ludzie tak oceniają to miejsce. Dla mnie to najgorsza...
~Były klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Radek - opinia wątek zamknięty 3x w tygodniu jadam tam śniadania . Własne wypieki z piwniczki pod lokalem...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2022

PatrickA - opinia wątek zamknięty Mają najlepsze śniadania w Gdyni, duży wybór, miła obsługa tylko dopełnia...
~PatrickA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Artur z rodzina - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce na niedzielne obiady rodzinne.Pysznie.Miło.Wyśmienite...
~Artur z rodzina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Przesympatyczne obsługa, bardzo pomocna. Pyszne makarony i herbata z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

AK - opinia wątek zamknięty pyszne śniadania, oferta na wynos mocno rozbudowana !!
~AK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

Michał Saks - opinia wątek zamknięty Dramatyczna obsługa, w lokalu mają pierwszeństwo znajomi obsługi. Serwis ma...
~Michał Saks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2020

Drogo, średnio smacznie i bardzo długi czas oczekiwania wątek zamknięty Nie wielu klientów a czekaliśmy 53min! Ceny bardzo wysokie. Herbata 13zł z...
~Qazi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2019

tragedia wątek zamknięty Jestem rozczarowana. Jedzenie przeciętne, niedoprawione tak jakby kucharz...
~karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Wesoła atmosfera, jedzenie i przyjaciele !
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Smacznie! wątek zamknięty Byłam kilkakrotnie i szczerze był smacznie. Pizza była bardzo smaczna i do...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Słabizna wątek zamknięty Opinia jak tytuł. Totalna klapa. Toaleta w gorszym stanie niż na dworcu...
~Malgo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Daliśmy kolejną szansę, ostatnią wątek zamknięty Kiedyś byliśmy w Trafiku częstymi w miarę częstymi gośćmi (1-2 wizyty w...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

SŁABE dania, brak dań z karty wątek zamknięty Danie "makaron ze szparagami" nie miało szparagów! Kucharz zamiast szparagów...
~Kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

niestety klapa wątek zamknięty Kiedyś byliśmy w Trafiku częstymi gośćmi czując się tam jak u siebie. Po...
~Kat
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Really nice, ever back in Gdynia I will sure come back here wątek zamknięty Lovely design, really nice stuff and the best duck I've had in a while. I'd...
~Lill
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

SMACZNIE I ESTETYCZNIE wątek zamknięty Odwiedzam to miejsce za każdym razem, kiedy jestem w Gdyni. Miejsce...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Tyle lat wszystko super - ceny w gornej graniczy przystepnosci wątek zamknięty Od wielu lat goscimy w trafiku. Na poczatku byly to wizyty glownie na...
~P&D
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Polecam! wątek zamknięty Odwiedzam restaurację Trafik regularnie. Cenię w tym miejscu atmosferę i...
~MWW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

113

wątków

do góry