Restauracja Żabusia

Restauracje

Gdańsk, Gospody 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Excellent Environment Humble Ambience and Friendly Environment. Amazing cuisine serving alternative...
~Ana Nova
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 maja 2019

- opinia Jedzenie pyszne, miła swobodna atmosfera, ogródek dla dzieci do zabawy to tez...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 22 maja 2019

Na niedzielny obiad. Żabusia zawsze na wysokości zadania. Obiad rodzinny jak zwykle udany, cała...
~Aga M.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 maja 2019

Słabooo Zawiodłam się. Jedzenie podane zimne, tym bardziej wkurzające, że piętro...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 listopada 2018

Recommend! One of the best places in 3City if you want to eat something delicious. Maybe...
~Viktoriia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 września 2018

Jarek W Żabusi jadam od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Jedzenie bardzo dobre...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2018

Balowiczka Nastrój, smaczne i elegancko podane potrawy, świetna muzyka powodują, ze w...
~Miroslawa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2018

impreza urodzinowa Kilkakrotnie organizowaliśmy w tym lokalu imprezy okolicznościowe i jak...
~Andrzej Ligier
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2017

Obiad plus deser Bylem, jadem i jestem zachwycony kompozycją smaków oraz ze drób mozna podać w...
~Emil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2017

Tragiczna obsługa kelnerska Skuszona ogromem pozytywnych opinii poszłam z rodziną do Żabusi. Menu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2017

MIejsce godne polecenia Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji uroczystego obiadu w tej...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2017

Obsługa dramat Na złożenie zamówienia czekaliśmy prawie pół godziny, na zupę kolejne 20...
~Filip
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Polecam - symfonia smaku Serdecznie polecam :) Fantastyczna kuchnia - przystępne ceny .
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2017

Noc Restauracji Gdańsk LATO, 6 lipca 2017r Noc Restauracji Gdańsk, Restauracja ŻABUSIA, poczęstunek...
~Hand-made&design "Wasiewicz-Art"
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2017

Godne polecenia Niejednokrotnie miałem okazję wraz ze znajomymi raczyć się menu w Żabusi i...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2017

Magda Gessler nie musi tu przyjeżdżać. wątek zamknięty Braliśmy udział już trzeci raz w uroczystości zorganizowanej w Żabusi. Za...
~Basia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2017

Kuchasz Artysta wątek zamknięty Jakiś czas temu gościliśmy w Żabusi świętując naszą rocznicę ślubu. Pan...
~Ewa
1

dodano: 30 sierpnia 2016

Wiosna na talerzu w restauracji Żabusia. wątek zamknięty Wiosna tuż, tuż. Postanowiliśmy wspólnie z mężem uczcić rychłe jej nadejście...
~Hand-made&design "Wasiewicz-Art"
-

dodano: 14 marca 2017

Serdecznie polecam na rodzinne uroczystości wątek zamknięty Wszystko super ! Jedzenie pyszne ! Po remoncie bardzo ładnie, schludnie !
~ŁK
-

dodano: 24 lutego 2017

Wyśmienite smaki w restauracji żabusia wątek zamknięty Nie będę się rozpisywać o tym co zjedlismy , rewelacja , cudo !! Po prostu...
~Karol
-

dodano: 6 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
121

92

wątków

do góry