Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia wątek zamknięty Uwaga! Zamknęli się. Zapłaciłam zaliczkę na komunie nie powiadomili a w maju...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

Roman - opinia wątek zamknięty Dzisiaj byłem w restauracji Żabusia. Niestety wrażenia po skorzystaniu z niej...
~Roman
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lipca 2021

TomStar - opinia wątek zamknięty Jak chcę z rodzina czy znajomymi wyskoczyć na dobry obiad/kolecję to jeżdżę...
~TomStar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Po raz pierwszy zamówiłam dzisiaj jedzenie z Żabusi. Dotarło błyskawicznie,...
~Ania
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

K . i J. - opinia wątek zamknięty 11 stycznia 2020 r. organizowaliśmy po raz trzeci imprezę okolicznościową na...
~K . i J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Daniel - opinia wątek zamknięty Jedzenie średnie. Rosół słony, ziemniaki zimne. 1 litr soku kosztuje 19 zł...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Pyszne lunche! wątek zamknięty Fajna opcja zjedzenia pysznego lanchu w tyg. w bardzo przystępnej cenie 20 zł...
~Mieszkaniec zabianki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Brenda - opinia wątek zamknięty Jak zawsze świetne jedzenie,przemila obsługa,bardzo polecam
~Brenda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Zdecydowanie nie polecam!!! wątek zamknięty Zorganizowaliśmy tam dzisiaj 80-te urodziny babci. Posadzono nas na...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Excellent Environment wątek zamknięty Humble Ambience and Friendly Environment. Amazing cuisine serving alternative...
~Ana Nova
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Jedzenie pyszne, miła swobodna atmosfera, ogródek dla dzieci do zabawy to tez...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Na niedzielny obiad. wątek zamknięty Żabusia zawsze na wysokości zadania. Obiad rodzinny jak zwykle udany, cała...
~Aga M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 maja 2019

Słabooo wątek zamknięty Zawiodłam się. Jedzenie podane zimne, tym bardziej wkurzające, że piętro...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Recommend! wątek zamknięty One of the best places in 3City if you want to eat something delicious. Maybe...
~Viktoriia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Jarek wątek zamknięty W Żabusi jadam od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Jedzenie bardzo dobre...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Balowiczka wątek zamknięty Nastrój, smaczne i elegancko podane potrawy, świetna muzyka powodują, ze w...
~Miroslawa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

impreza urodzinowa wątek zamknięty Kilkakrotnie organizowaliśmy w tym lokalu imprezy okolicznościowe i jak...
~Andrzej Ligier
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Obiad plus deser wątek zamknięty Bylem, jadem i jestem zachwycony kompozycją smaków oraz ze drób mozna podać w...
~Emil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

Tragiczna obsługa kelnerska wątek zamknięty Skuszona ogromem pozytywnych opinii poszłam z rodziną do Żabusi. Menu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

MIejsce godne polecenia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji uroczystego obiadu w tej...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

101

wątków

do góry