Restauracja Zdrojowa

Restauracje

Gdańsk, Zdrojowa 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
P.O. - ocena Pyszne, oryginalne jedzenie. Piękne miejsce. Sympatyczna obsługa. Polecam.
~P.O.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Maciek - opinia Super restauracja!!!
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 sierpnia 2023

Grzegorz - opinia Jedzenie bajecznie pyszne. Porcje akurat. Ceny umiarkowane. Obsługa miła i...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 sierpnia 2023

Joanna - opinia Najlepsze wrażenia wszystko co tam jadłam było przepyszne i świadomość że to...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 6 sierpnia 2023

Marek - opinia Makaron kwaśny a stek po przekrojeniu wypuścił wszystkie swoje soki chyba nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Turysta - opinia Bardzo miłe miejsce ,w restauracji miła romantyczna atmosfera, jedzenie...
~Turysta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Anna - opinia Piękne budynek, jedzenie w porządku, ale bez fajerwerków, obsługa miła. Tylko...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Dario - opinia zupa rybna genialna ale też mus z gęsich wątróbek wart jest polecenia
~Dario
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

Robert - opinia Miejsce fajne, obsługa miła. Tatar - świetny. Zupa rybna - średnia. Mus z...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 czerwca 2023

Marzena Siba - opinia Fantastyczne miejsce na mapie Gdańska. Zlokalizowana tuż przy plaży, w...
~Marzena Siba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Wiza - opinia Najlepsza zupa rybna jaką jadłam w ostatnim czasie. Ciekawie podana, sycąca....
~Wiza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Wioletta - opinia Dania bardzo smaczne lecz w rosole brakowało aromatu. Jadałam duze lepsze,...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

Anna - opinia Byliśmy w sobotę, jedzenie przepyszne, pięknie podane, obsługa bez zarzutu....
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, miła obsługa, ceny przystępne, a wystrój do dopracowania...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Violetta - opinia wątek zamknięty Byłam w restauracji dwa razy, pierwszy raz tylko na kawę, ale zachęcona tym...
~Violetta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry