Niepozorne z ulicy miejsce posiada wewnątrz przepiękny ogród, w którym można odpocząć i bardzo miło spędzić czas z wieloma atrakcjami, co jest niespotykane nigdzie w pobliżu. Obsługa serdeczna, uśmiechnięta i bardzo pomocna we wszystkich aspektach podczas naszego pobytu (chcesz zjeść na ogrodzie - nie ma problemu; poprosisz o podanie deseru i kawy nie zaraz po obiedzie, tylko na przykład pół godziny później - to tak właśnie się dzieje). Jeśli zaś chodzi o szefa kuchni i przyrządzane dania to mogę tylko skomentować to, co sam próbowałem. Stek był dokładnie taki jaki powinien - duży (spory kawałek mięsa a anie coś w stylu zakrętki od słoika jak to najczęściej bywa), smaczny, przyprawiony bez nadmiaru żeby było czuć smak mięsa i wysmażony dokładnie tak jak prosiłem. Inne dania, których próbowaliśmy, nie były wybitnie wytworne, ale jak najbardziej poprawne i smaczne, choć krem z pomidorów wyróżniał się na ich tle i bardzo przypadł nam do gustu. Na plus moim zdaniem jest również to, że menu było dosyć wąskie (2 zupki i chyba z 8 dań głównych)- w myśl zasady mało i dobrze, zamiast dużo i byle jak. Warto tam jechać nie tylko dla jedzenia, ale i odpoczynku oraz klimatu w pięknym otoczeniu!