Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rewelacja!!! wątek zamknięty obsługa miła i profesjonalna, jedzenie wybitne, piękne sale, prześliczny...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

udane wesele wątek zamknięty nasze wesele mialo miejsce w czerwcu . jestem bardzo zadowolona. lokal byl...
~magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Idealna miejscówka na rodzinne spotkania wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa sprawna. Piękny duży ogród! Mielismy...
~Paula
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

Polecam na imprezy okolicznościowe wątek zamknięty Nie dawno organizowaliśmy tam podwójną uroczystość, miejsce naprawdę godne...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Impreza urodzinowa nieudana. wątek zamknięty Miałem imprezę 30 lipca 2017r.Ogólnie restauracja sprawia wrażenie...
~Stefan i Leokadia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

polecam i odradzam na imprezę okolicznościową wątek zamknięty Miejsce klimatyczne,otoczenie przepiekne,jedzenie smaczne.polecam Odradzam --...
~mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Pycha wątek zamknięty Byłem dzisiaj z Żoną na obiedzie. Jedzenie pycha. Polecamy zupę cebulową,...
~AŁ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

pysznie i niedrogo wątek zamknięty Do restauracji Zacisze wybraliśmy się całą rodziną na niedzielny obiad. Mimo,...
~Doczer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Pyszne jedzenie w miłym otoczeniu wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce. Można smacznie zjeść - polecam bliny gryczane i...
~EWA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Restauracja inna niż wszystkie - niby w mieście, a jednak w zaciszu:P wątek zamknięty Niepozorne z ulicy miejsce posiada wewnątrz przepiękny ogród, w którym można...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry