Jadąc w trasie zgubiłem jakiś element z auta :(
Domniemując, że jest to element wydechu, zasięgnąłem opinii znajomych oraz informacji zawartych w necie na temat warsztatów zajmujących się układami wydechowymi. Jednomyślna opinia wielu to Mat-Ra na Żaglowej w Gdańsku.
Opinie okazały się trafne! Diagnosta szybciutko stwierdził, że zgubiłem osłonę katalizatora i nie jest to żaden problem, bo bez tego można spokojnie jeździć. Mógłby na tym skończyć.Ale po obejrzeniu układu wydechowego stwierdził, że do wymiany jest środkowy oraz końcowy tłumik. Nie nalegał w żadnym razie, po prostu poinformował pozostawiając mi swobodę decyzji.Ponieważ cena usługi jest bardzo atrakcyjna: 320 za komplet razem z wymianą, zdecydowałem się.
Nie będę "pluł" na konkurencję, bo chodzi o merytoryczność oceny, ale oferta jest bardzo atrakcyjna.
Obsługa rewelacja! Uprzejmość, grzeczność i fachowy montaż tłumików.Do tego zostałem załatwiony w ciągu dosłownie 15 min.
Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim. Szkoda czasu na eksperymentowanie w warsztatach marki "kogucik".
Zaufałem Firmie z Klasą i nie zawiodłem się!
Dziękuję Panowie!