Widok

Rewelacja !!!

O tej szkole można było by pisać i pisać- ale zacznę od teorii- nauka połączona z zabawą ( samochodziki na tablicy) oraz z prawdziwymi doświadczeniami na drodze o których opowiadał nam P.Janusz. Konkretnie wytłumaczona każda lekcja i dodatkowo praktyczne porady dotyczące codziennej jazdy na mieście. Lekcje odbywają się W całkowicie przyjaznej atmosferze , bez stresu. Co do Praktyki to tutaj można pisać najwięcej: Mnie uczyła nadzwyczaj CIERPLIWA P.Marzena . Chyle czoła ponieważ nie znam bardziej spokojnej, wyrozumiałej, tolerancyjnej osoby !! Od pierwszej lekcji można wyczuć że Instruktorce zależy na jak najwyższym poziomie nauczania , wiele słyszy się o tym że instruktor jezdzi bo musi- tutaj jest zupełnie inaczej . Trzeba zacząc od tego że P. Marzena ma OGROMNE doświadczenie w prowadzeniu auta oraz ogromne doświadczenie w podejściu do zestresowanych kursantów. Na każde nawet najdziwniejsze i czasem śmieszne pytanie , odpowiadała z pełnym zaangażowaniem oraz z dużą wiedzą !!! Każda godzina była jak najbardziej godna polecenia i na pewno nie wybrałabym innej szkoły ani innego instruktora !! Efektem 30godz wyjeżdzonych z P. Marzenką jest ZDANY egzamin za 1WSZYM RAZEM !! Dziękuje :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się w 100000 %.P.Marzena Kalkowska to naprawde wzór instruktora i wzór osoby.Kulturalna,zawsze zaangażowana w nauke kursanta i miła.W takiej miłej i bezstresowej atmosferze robić prawo jazdy to marzenie w dzisiejszych nerwowych czasach.Również polecam P.Marzenę,jest naprawde wyjątkowa(a jeżdziłem też z kilkoma innymi instruktorami i to z różnych szkół,więc mam duże doświadczenie co do instruktorów i ich zachowania).OSK Speed to jedna z najlepszych szkół i wyjątkowa miła atmosfera tutaj panuje:)POLECAM.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dziękuję za opinię Pozdrawiam
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Marzeno,pozdrawiamy i dziękujemy!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry