Widok

Rewelacja!

Wczoraj późnym popołudniem po raz kolejny odwiedziliśmy restaurację na Kartuskiej, ponieważ na Korzennej po reorganizacji jest mniejszy wybór dań w menu. Nowe menu jest o niebo lepsze niż poprzednie, jedzenie jest znacznie smaczniejsze, no może tylko kurczak słodko kwaśny jest nieco słabszy niż kiedyś. Natomiast wczoraj po raz pierwszy od dawna widziałem moją żonę tak bardzo zadowoloną, była zachwycona, obsłużono nas niczym gości honorowych. Menu podano otwarte, polecono nam to, co i tak chcieliśmy zamówić (bo wiemy, że pyszne), ale chcieliśmy wypróbować kelnerkę, której wcześniej nie widzieliśmy, okazało się jednak, że nie jest wcale nowa, a o daniach potrafiła opowiedzieć nam w taki sposób, że niemal czuliśmy smak potraw w ustach :) Zupa tajska, żeberka teriyaki i wołowina z gorącego półmiska z makaronem sojowym, to absolutny majstersztyk, do tego wyśmienite śliwkowe wino z kosteczką lodu lub napój aloesowy i nasza egzystencja nabiera sensu :) jedyne co można zarzucić to troszkę pomniejszone porcje (we dwoje już się nie najemy jedną porcją drugich dań). Mimo tego polecam serdecznie :)))
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
zupa tajska?? a co to takiego w chinszczyznie- tajlandie zaanektowali, nie slyszalem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziękujemy za miły komentarz!!!!Cieszymy się że państwu smakowało,co do złośliwości poniżej dotyczącej zupy tajskiej,no cóż postanowiliśmy wprowadzić i urozmaicić kartę bo o zupę tajską z mlekiem kokosowym byliśmy pytani od lat,a czy nazwa ma ograniczać naszą kuchnie,nie wydaje mi się ,poza tym gdybyśmy spróbowali prawdziwych niezeuropeizowanych dań chińskich uwierzcie żadne z was by się nie zajadało kurzymi nóżkami albo kiszonym rocznym jajkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry