Po kilku bezowocnych latach szybkich rehabilitacji nareszcie wiem iż ktoś się przyłożył do kompleksowej,powtarzam kompleksowej,poprawy stanu mojej motoryki i poprawy nie wyregulowanych zaniedbań poprzednich terapii. Uzyskałem pomoc której nigdy się nie spodziewałem uzyskać i porady jak długofalowo stabilizować efekty masażu leczniczego. Otwarty codziennie punkt w bardzo dobrej lokalizacji i doświadczenie terapeutyczne pomogą każdemu kto zechce pomóc sobie i podjąć wysiłek osobistej współpracy w ramach terapii aby jego dolegliwości stawały się coraz mniejsze. Nie zapominajmy iż znaczna część terapii to nasza praca własna i unikanie sytuacji nam szkodzących.Bardzo dobra komunikacja interpersonalna oraz otwartość powodują iż na kolejne zabiegi czekam z niecierpliwością.Warto przyjść i sprawdzić i porównać, tak jak ja, efekty działań gdy mamy wrażenie iż dotychczasowa terapia zapętla nas bez efektów. Kompleksowe i zindywidualizowane podejście do rehabilitacji prowadzącej terapię jest godne,moim zdaniem,polecenia i mocnego zaangażowania samego-samej-siebie w odzyskanie życiowej funkcjonalności. Zdecydowanie polecam. Warto.