Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja. wątek zamknięty Po kilku bezowocnych latach szybkich rehabilitacji nareszcie wiem iż ktoś się...
~Wojciech Serżysko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 grudnia 2017

Super salon ! wątek zamknięty Witam. Razem z siostrą odwiedziłam salon w ramach urodzinowego prezentu-...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Nie polecam!!! To nie miejsce aby czuć się zrelaksowanym wątek zamknięty Nikomu nie polecam tego miejsca. Od salonu masażu oczekuje ciszy i spokoju,...
~BW
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Polecam wszystkim wątek zamknięty Salon jakiego długo szukałam,polecam wszystkim,szeroka oferta,obsługa...
~Ania
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z masazu w tym gabinecie. Masazystka wiedziala co...
~Agata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

profesjonalnie ! polecam ! wątek zamknięty Korzystałem po kontuzji kostki. Zabiegi spowodowały ustąpienie bólu - były...
~Patryk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

kompleksowa usługa. wątek zamknięty Serdecznie polecamy wszystkim skorzystanie z oferty tego salonu....
~Hanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Witam polecam gorąco wszystkim poszukującym dobrego masażystę, w dobrej...
~andrzej
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

niezadowolony wątek zamknięty Spotykaliśmy się w cyklu 5 masaży, pierwszy raz skorzystałem z takiej opcji,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Karolina wątek zamknięty Zrobiłam mamie niespodziankę zamawiając masaż z dojazdem.Wszystko wypadło...
~karolina
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

rewelacja wątek zamknięty korzystałam z opcji z dojazdem, mila i profesjonalna obsługa , szeroka oferta...
~agnieszka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Polecam ! wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem, jak masaż może poprawić samopoczucie. Pani, która go...
~zadowolony
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry