Widok
Rewelacyjna Pizzeria :))
Jestem Stałą klientką , korzystam kilkakrotnie i jeszcze ani razu nie zawiodłam się na tej Pizzeri ;)) Świetne i smaczne jedzenie, obsługa bardzo miła, co jest rzadkością w większości pizzeri/restauracji ;))
JEST TANIO I SMACZNIE ;)) POLECAM KAŻDEMU :))
JEST TANIO I SMACZNIE ;)) POLECAM KAŻDEMU :))
Moja ocena
Pizzeria Enigma 22
kategoria: Jedzenie na wynos
obsługa: 6
jakość potraw: 6
czas realizacji: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6