Widok

Rezerwacja

W dniu dzisiejszym zarezerwowałem 3 bilety do kina. Stanąłem w kolekcie na ok 40 minut przed seansem po odbiór biletów. Na moje nieszczęście sprzedający bilety młody mężczyzna obsługiwał w tempie godnym 80-latka. Po podejściu do stanowiska dowiedziałem się ze moja rezerwacja przepadła gdyż do rozpoczęcia filmu zostało 28 minut a bilety z rezerwacji należy odebrać na 30 minut przed seansem. Spóźniłem się zatem 2 minuty. Pozostawiam to bez komentarza. Jakie słowa cisnęły mi się na usta pozostaną moją tajemnicą. Gdyby nie moje spokojne usposobienie to bym chyba mu przywalił.
Moja ocena
Multikino Gdańsk kategoria: Kina
obsługa: 1
 
repertuar: 4
 
nowości: -
 
komfort: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Krzysztofie, trochę zrozumienia! Może chłopak dopiero się uczył a Ty już w ryj byś walił? Przykre... Następnym razem kup bilet przez internet żeby nie stać w kolejce. Chyba, że nie wpadłeś na to.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uspokój się człowieku! Każdy się kiedyś uczył. To po pierwsze. Po drugie natomiast: Jeżeli wygasła rezerwacja, to w ciągu dwóch minut już ktoś zdążył wykupić twoje miejsce? Nie sądzę. Kupujesz więc to samo bez rezerwacji lub kilka miejsc obok. Proszę. Nikt nie umarł...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry