Widok

Rezerwacja terminu ślubu cywilnego USC Gdańsk

Wesele Temat dostępny też na forum:
Mam następujące pytania:
1) Czy można zarezerwować termin ślubu i godzinę w USC Gdańsk przed dostarczeniem dokumentów. Właściciele sali weselnej poinformowali nas, że to jest możliwe tylko na pół roku przed ślubem. Czy komuś z Was udało się może wcześniej?
2) Jeżeli można rezerwować termin, to w jaki sposób można to zrobić. Osobiście, telefonicznie?
3) Ślub chcemy mieć w plenerze i zależy nam na godzinie 17 lub 18. Też doszły nas słuchy, że w Gdańsku śluby udzielane są tylko do godziny 16 (nasz ślub jest w sobotę) . Czy komuś udało się wynegocjować późniejsza godzinę :P ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rezerwacja terminu jest dokładnie na max pół roku przed, ale trzeba być osobiście i już przy podpisywaniu braku przeciwwskazań do małżeństwa, czyli ze wszystkimi dokumentami, obie strony.

Śluby w USC rzeczywiście do 16tej (Dawny Żak) ale chyba plener rządzi się innymi zasadami :) Można śmiało napisać emaila do urzędnika, dostaniesz pełną odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry