Widok

Rezydencja Victoria - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Miał ktoś z Was do czynienia z ta sala?
Mieści się ona w Małkowie pomoedzy Zukowem a Chwaszczynem.
Nigdzie nie można znaleźć opinii. Właściciel twierdzi że wiesci o tej sali rozchodzą się metoda pantoflowa. Jedynie Maja profil na facebooku.
Sala jak i budynek wygląda naprawdę imponujaco, jak palac prezydencki.
Cena za osobe tez jest bardzo atrakcyjna i bogate menu.
Planuje wesele na sierpien 2016 i mocno się zastanawiam nad tym miejscem.
Miał ktoś stycznosc z tym lokalem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę powiedzieć tylko że byłam tam na weselu ale to dość dawno bo 2009r ale już wtedy mi się podobało sala super duża jedzenie z tego co pamiętam to bardzo dobre więc myślę że teraz to już powinno być tylko lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 2014r oddali zupełnie nowy budynek bialy wyglądający jak palac prezydencki. Maja strone na Facebooku REZYDENCJA VICTORIA. Zastanawiam sie czy był ktoś już w tej nowej sali na weselu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anno, proszę Cię o kontakt na e mail eewciaa1@wp.pl
My również głęboko myślimy o tym miejscu na 2016 r... natomiast kontakt z właścicielem jest bardzo utrudniony... chciałabym się dowiedzieć, jak było w waszym wypadku. Czy w rezultacie macie już załatwioną rezerwacje ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również głęboko myślimy o tym miejscu na 2016 r... natomiast kontakt z właścicielem jest bardzo utrudniony... chciałabym się dowiedzieć, jak było w waszym wypadku. Czy w rezultacie macie już załatwioną rezerwacje ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graliśmy tam w I '15 wesele. Sala Super, jedzenie również(jestem dość wybredna,a smakowało mi wszystko). POLECAM!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 44
Sala TRAGEDIA ! wszystkim osobom odradzam , menu bogate i drogie 250 zł za osobę , a na stołach pusto ! zewnątrz robi wrażenia, ale w środku średnio. Jest wiele ładniejszych sal.. Coś na wzór ORCHIDEI w Chwaszczynie , tylko ,że jeszcze mniej jedzenia i właściciel szkoda gadać..
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 36
w Orchidei jest malo jedzenia ? :o pierwsze słysze..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zupełnie nie zgadzam się z tą opinia gdyż mieliśmy tam ( w Rezydencji Victoria w Małkowie) wesele w czerwcu i menu było bardzo bogate w cenie 170 zł /osobę a o takiej cenie jak 250 zł pierwsze słyszę , sala piękna , nowoczesna i bardzo elegancka , posiadają bardzo dużo pokoi i wszyscy goście mogli skorzystać. Mięsa bardzo smaczne i dużo a ciasta z własnego wypieku , przepyszne , tort taki jaki sobie wymarzyłam z serka mascarpone i malinami lekki i delikatny. Właściciel sprawdził się jako menager , całe wesele kontrolował klimatyzację i obsługę która uwijała się jak mrówki. Talerzyki wymieniane tak często że nigdy nie miałam z nimi kłopotu , panie kelnerki miłe i sympatyczne zawsze chętne do pomocy. Ludzie jak chcecie pisać takie głupoty tylko po to żeby komuś utrudnić pracę albo zrobić złą opinię to radzę swoją zawiść schować do kieszeni i się nie ośmieszać, bo ten kto naprawdę tam był na 100% będzie zadowolony. Mieliśmy poprawiny i z tego menu standardowego bardzo dużo jedzonka jeszcze rozdaliśmy gościom i zabraliśmy do domku. Nie ma się co zastanawiać tylko samemu się przekonać i nie słuchać fałszywych opinii ;) Pozdrawiamy A & B szczęśliwi małżonkowie .
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 52
Hej czy moge prosic Twojego meila zalezymy mi na rozmowie na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro za 170 zł z menu miałaś tyle jedzenia że na poprawiny zostało no i jeszcze rozdalas gościom to jest chy a jakiś żart a my mieliśmy menu za 250 zł więc dobrze słyszałaś że takie jest ale nam jakoś na rozdawanie nie starczyło więc zastanów się co piszesz chyba że jesteś właścicielem i chcesz komuś wmowic że za 170 zł jest wstanie jeść 3 dni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz wielką rację to totalna porażka :/ szef cały czas krąży po sali ...:/ jedzenie metle na sali tak zimno ze szkoda pisać woda w kranach zimna w lazienkach ogólnie zimno
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 17

Nie wiem jak tam z wodą w kranach, ale obiekt imponuje swoją kubaturą i jest bardzo ładne wewnątrz. Spory parkiet.
Szef chodzi po sali... Jeśli mowa o Panu w kitku, to owszem chodzi-to kierownik sali :P
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się z moimi przedmówcami ostatnio byłem tam na weselu i muszę powiedzieć spodziewałem się czegoś więcej. Owszem obiekt piękny, ale reszta pozostawia dużo do życzenia np. Pan w kitku czyli właściciel który krąży po sali i nie wiadomo kogo obserwuje, jeśli chodzi o jedzenie ryż metły i twardy, warzywa na parze surowe i bez smaku, karkówka twarda i prawie surowa, surówki nie doprawione ogólnie jedzenie nie robi szału.
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 14

Obiekt bardzo ładny i to chyba na tyle w temacie
Jedzenie przeciętne ale nadrabiają ilością
Pokoje dla gosci pasujące bardziej do motelu przy drodze krajowej ale kto marzy o luksusowym lóżku po weselu:)
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 9

Na weselu znajomych tez kręcił sie cały czas po sali .Moze kiedyś się dowie co to dyskrecja
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dosłownie biję się z myślami od miesiąca co wybrac- sale dość "bez szału" Orfeusz w Kłosowie ale z jedzeniem w które mogę ingerować (ilość i jakość produktów) czy salę piękną (Rezydencja Victoria) ale z jedzeniem z tego co słyszałam średniej ilości i bez smaku ?? POMOCY? Moze ktoś był na obu salach i ma porównanie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę nie słuchać konkurencji która pisząc negatywne opinie sądzi że poprawi sobie wizerunek . Niech Pani zapyta rzetelne osoby które mialy u nas wesele np na naszym fb ( osoby te zamieściły opinie i podały daty swojej imprezy ). Menu jest bardzo bogate i nie do przejedzenia. Kilkanaście gatunków mięs po 100% dla wszystkich gości. Żadna sala takich ilosci nie oferuje. Dodatkowo przygotowujemy dania nie tylko tradycyjne ale i wegetariańskie, wegańskie i inne. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą http://www.rezydencja-victoria.eu ( zakładka fb/ opinie gości)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 62

Sądzę, ze opinie na fb nie są miarodajne. Ja byłam w Rezydencji Victoria na weselu jako gość i średnio mi sie podobało. Jednak nie będę wystawiać negatywnej opinii na fb ze względu na to,ze nie chce sprawiać przykrości Państwu Młodym. Jedzenie było bardzo słone i takie bez smaku. Z ilością też nie poszaleli - mało zimnych przekasek- bylam głodna. Sala z zewnątrz ładna a w środku bez szalu. Dodalabym jeszcze jej uroku przez np. zmiane tych rudych zaslon i jakieś punktowe oświetlenia. Za ściana odbywała się druga impreza i muzyka się przebijala. Mlodzi placili ponoc 215 zl/os i co bardzo dziwne za dzieci też tyle samo
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 6

He he. Byłem w Victorii na weselu pół roku temu jako fotograf. Nie wiem czy goście dostali co innego do jedzenia niż my, ale to co dostaliśmy jako obsługa było żałosne. W 2017 zaliczyłem 35 wesel, to w małkowie było drugie od końca. Jedzenia strasznie mało. Produkty do przygotowania tych "dań" z pewnością kupowane po taniosci . Podam przykład: danie będące opisane w menu jako "kebab na patyku" było zrobione z najtańszego garmażeryjnego mięsa mielonego z bułką tartą i na modlę orientalną doprawione solą i pieprzem w ilości sztuk dwóch na jeden stół :). 220 złotych x5 zapłacili państwo młodzi za tą naszą "kolację". Albo schab w galarecie :) jeden plaster schabu na nasz cały stolik!. To po prostu kradzież jest. Nie polecam i już!
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 5

Cześć,
Fotografowałem wesele na tej sali w Małkowie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedzenie bardzo dobre.
Sala jest jasna co jest także plusem jeśli chodzi o fotografię.
pozdrawiam
Artur
http://www.e-artis.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 53

Prawie wszystkie sale są ok poza Victorią niestety... Jedzenie tragedia...
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie jest remiza. Na każdej porządnej sali znajduje się właściciel - manager oraz obsługa kelnerska czyli osoby które dbają o Państwa komfort. Pozdrawiam Rezydencja Victoria
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 62

Na każdej porządnej sali, manager i właściciel noszą się elegancko muszka albo krawat , spodnie na kant, kamizelka itd...
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda, drogo i puste stoły
popieram tę opinię 65 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgadzam się
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia pantoflowa jeszcze gorsza,wlasciciel psuje swoim cwaniactwem.Jego tekst jedzenie nie do przejedzenia ,a moze mu chodzi o to,ze nie do zjedzenia
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 3

cwany gapa z tego gościa, nam chciał doliczyć za wypożyczenie ekspresu do kawy 600zł !!! (w umowie miała być już w kosztach )
Nie tędy droga panie "menadżerze"
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie widzę w tym żadnego sensu. Facet chce chyba szybko odbić sobie zainwestowana kasę ale kosztem złej opinii.... nie tedy droga. SALI NIE polecam ze względu na jedzenie. Bida.
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 3

Faktycznie,jedzenie to tragedia,
przygotowane z najtańszych produktów co daje się odczuć praktycznie w każdej potrawie
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie rozumiem tych opinii, jesteśmy dopiero kilka dni po weselu, sam obiekt, sala i otoczenie - wszystko jest piękne, wiadomo też, że dużo zależy od pomysłu i inwencji pary młodej, sala była tak udekorowana ,że zapierało dech. Co do jedzenia to nie można nic złego powiedzieć, było dużo( nawet więcej niz ustalone w menu ) smacznie i nie sądzę że z najtańszych produktów," stół wiejski"z różnego rodzaju wędzonymi wędlinami-wszystko pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna, właściciel nie stwarzał żadnych problemów , był otwarty na wszelkie pomysły. Uważam , że obiekt jest godny polecenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 37

Czyżby poprawiły się standardy po takiej lawinie krytyki?
Miejmy nadzieje ze właściciel poszedł po rozum do głowy bo ludzie zaczeli juz omijać to miejsce
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wymarzony ślub mojej córki w czerwcu 2018 r. został zrealizowany na 6 !!! Piękna posiadłość, która nadawała klimatu całej uroczystości . Bardzo dobre jedzenie , wszystkiego bardzo dużo ! Wiejski Stół to był strzał w dziesiątkę do dnia dzisiejszego czujemy ten smak.
Bardzo dziękuję Właścicielowi za zaangażowanie,pomoc i spełnienie moich życzeń - wszystko było dopięte na ostatni guzik. Szkoda,że mam tylko jedną córkę chętnie bym to powtórzyła, tak mi się podobało i wszystkim serdecznie polecam.
Ja jeszcze na pewno tam wrócę .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 37

Nie umiem osobnej wypowiedzi zrobić więc klikam w "odpowiedz". W czerwcu tego roku bawiłam się w Victorii. Czytając zamieszczone tu opinie mam wrażenie, że chodzi o zupełnie inne miejsce! Nie wiem czy to czarny piar zrozumiały dla konkurencyjności w tej branży czy kiedyś było gorzej. W każdym razie. Byłam teraz i było wzorowo! Zabawa była idealna a obiekt doskonale wpasował się do konwencji. Elegancki ogromny obiekt z romantycznym stawem posiadał nawet plac zabaw dla dzieci! Bardzo czysto i pałacowo co również można powiedzieć o jedzeniu i obsłudze! Naprawdę czułam się jak królowa przy tych suto zastawionych stołach i uprzejmych, uśmiechniętych kelnerkach(i kelnerach), którzy nad ranem bez problemu donosili na moje życzenie(prośbę bo jednak królową nie jestem) pyszny tort (to wybór Panny młodej - najlepszy tort weselny jaki było mi dane spróbować niestety nie zdradziła gdzie był zamawiany). Pokoje dla gości spełniały wymagania i można było się wyspać i odświeżyć pod prysznicem przed poprawinami. Na zewnątrz mnóstwo miejsc parkingowych, meble ogrodowe (goście komfortowo mogli korzystać z pięknej pogody na zewnątrz a Ci, których głowy po poprzednim wieczorze nie były gotowe na słońce bawili się w środku gdzie była klimatyzacja). Moje dziecko szczególnie upodobało sobie ogromną fontannę przed wejściem, do której jeszcze w tym roku wrócimy ponieważ szykują się tam kolejne piękne wesela na które jesteśmy zaproszeni. Serdecznie polecam! Ja jako gość bardzo dobrze się bawiłam i co najważniejsze - moi przyjaciele - Państwo Młodzi - również wydawali się bardzo dobrze bawić (poza tym, że zakochani zawsze wydają się szczęśliwi ( : ) Pozdrawiam Panią kelnerkę od torta!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 36

Ta sama Pania kelnerke w okularach od.torta pozdrawiam tez ja - ciezarny weselnik!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W czerwcu tego roku bawilismy sie tam na weselu i bylismy zachwyceni ! Jedzeniem,obsluga, budynkiem i sala! Gdybym mogla brac slub raz jeszcze z cala.pewnoscia wybralabym.to.miejsce! Smacznie,z klasa i absolutnie bez zastrzezen! Dziwia mnie komentarze powyzej i raczej ciezko uwierzyc mi w ich autentycznosc...polecam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 38

Ciężka współpraca z właścicielem. Za wszystko chciałby kasować osobno. Jedzenie....średnie- szkoda, że kucharz/kucharka bez daru, bo tyle jedzenia marnują. Po drugie tyle pracy przygotowań a podają dania bardzo nieestetycznie.
Doprawione jedzenie + właściciel ugodowy równałoby się z najlepszą salą na pomorzu. Niestety jeszcze nie teraz.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj szkoda bo sala pod względem fotografii jest całkiem niezła.
Pozdrawiam
Artur
http://www.e-artis.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Patrząc po opiniach i naszej rozmowie z właścicielem doszliśmy do wniosku że nie jest to najlepsze miejsce na taką uroczystość jak ślub.
Może się mylimy ale takie jest nasze odczucie
Szkoda ponieważ sam lokal jak i otoczenie wygląda cudownie i to chyba wszystko.....
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2

Samao kłamstwo i oszustwo
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie też słyszałam,ze oszukuje. A można prosić o szczegóły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oszukuje. Dopiero po wszystkim zaczyna sobie wyliczać ukryte koszty np 1000 zł na ekspres do kawy :/ miałam tam wesele i nie polecam. Obsługa to kolejna porażka.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie bardzo rozumiem jakie ukryte koszty po wszystkim. Przecież umowa którą podpisywaliście powinna uwzględniać już wszystkie koszty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie nie chce podpisywać umowy. Trzeba wpłacić zaliczkę nie wiedząc w sumie na co. Dopiero bliżej wesela umowa. Dla mnie to coś nie do przyjęcia więc zrezygnowałam.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem o co chodzi z tymi opiniami. Przed chwilą byliśmy u Pana porozmawiac o naszym weselu które ma odbyć się za 5 miesięcy i przyjął nas kiedy chcielismy mimo, że było już późno - o 20.00 i odpowiadał na każde pytanie - a było ich sporo :) do 22.00 dyskutowalismy. Wydaje się bardzo sympatyczny i pomocny. Ja jestem pełna nadziei, że wszystko się nam uda choć muszę przeanalizować wszystko raz jeszcze bo wesele to koszmarny wydatek :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 34

Wydaje mi się że mówi Pani/Pan o innej sali
My dzień przed naszym weselem pojechaliśmy około godz 20:00 zobaczyć czy wszystko gra.Starsza Pani która tam przebywała przywitała nas "serdecznie" słowami cyt. "o tak póżnej godzinie to nikt nie powinien już przyjeżdzać ".
Po czym pojawił się właściciel i spytał czy mamy kieliszki do szampana na toast, bo w umowie nie były uwzględnione ........!!!!!!!
Niby taki szczegół ale trzeba było jeżdzić i szukać na ostatnia chwilę
Moja rada
Dopisujcie wszystko do umowy którą macie podpisać, nawet drobne rzeczy które powinny być standardem
Właściciel to dobry cwaniak który idzie na ilość nie jakość
Ale jak to mówi stare przysłowie chytry dwa razy..........
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można prosić Panią na priv? Np. Mail ? Bo zastanawiam się nad ta sala, ale po tych recenzjach pomału rezygnuje..
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie wróciłam z wesela,które odbyło się w Rezydencji Victoria. Przyznam, zebudynek zewnątrz wygląda bardzo ładnie i bogato. Sala weselna i stoły wyglądały bardzo ładnie lecz były one dekorowane nie przez właściciela lecz przez osoby z mojej rodziny. Jedzenie nie było zbyt smaczne. Rosół był ledwo ciepły i okropny w smaku. Ja nie jadam mięsa więc zanim została podana ryba musiałam zadowolić się ziemniakami z surówką. Obsługa była bez doświadczenia większego. Na stołach brakowało soli, pieprzu i serwetek( zwłaszcza na poprawinach).Gdyby nie barek i dwóch barmanów byłoby tak sobie. Przynajmniej oni i muzykanci byli godni uznania i pochwały. Miałam zostać na noc w pokoju na gorze,ale właściciel nie akceptował kart płatniczych,czego moja kuzynka dowiedziała się dzień przed weselem.Wlasciciel brał tylko gotówkę ,ale nie wydawał żadnego pokwitowania jak to bywa w cywilizowanym miejscu. Muszę przyznać że nie żałuję ,że nie zostałam na noc bo pokoje były takie sobie. Wystrój zatrzymał się na PRL-u. A przecież na tak wypasiony budynek spodziewaliśmy się czegoś lepszego, z gustem. Tu wyraźnie tego zabrakło. W cenę pokoju miało być wliczone również śniadanie, którego nie było, a raczej właściciel zostawił to co zostało z poprzedniego dnia cZyli z wesela na śniadanie. Duża sala była zamknięta i otworzono ja około godziny 14.00 .Co po niektórzy goście musieli iść do sklepu i sami sobie kupowali coś do zjedzenia czy do picia. Uwazam,że właściciel to cwany, chciwy nastawiony tylko na branie pieniędzy człowiek. Za mycie szkła z baru kazał sobie dodatkowo zapłacić jak również za dwa kieliszki, które "młodzi" stłukli na szczescie. dlatego moja kuzynka dała swoje kieliszki. Uprzedzam ws,takie osoby, które chcą tam wyprawić wesele żeby się dobrze zastanowiły i poczytalny trochę opinii. Pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byliśmy tam na weselu i z tego co Pani pisze to widzę że jest to standardowe podejście do gości
Wykupiliśmy pokój na noc plus śniadanie, wstajemy rano a na stole chleb w worku i zimne kurczaki z poprzedniej nocy .!!!!!!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli nic się nie zmieniło. Miałam tam wesele 2 lata temu. Zapłaciłam za śniadanie na które dali mięso z wesela i ciasto. Żenada. Nie polecam bo sytuacja ze śniadaniem to pikus w porównaniu z tym co nam właściciel zaserwowal na weselu i poprawinach i nie chodzi tylko o jedzenie. Pazerny człowiek który ściąga maskę miłego Pana zaraz po podpisaniu umowy. Nie jest to tylko moja opinia. Obracał się w branży i spotkałam nie jedna parę i gości zawiedzionych tą "rezydencja". Nie polecam. Nie dajcie się skusić na piękny budynek bo to niestety jedyny plus tego miejsca.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

W takim razie dlaczego nikt nie napisze takiej opinii na fb? Byłyby bardziej wiarygodne bo nieanonimowa. Przez 2 lata czytałam tutejsze opinie gryząc z nerwów paznokcie co to będzie na moim weselu..... Tylko ludzi stresujecie. Fakt- nie jest wszystko dopięte na ostatni guzik ale trochę przesadzacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Witam podpisała może Pani umowę z tą rezydencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry