Ring

Opony - sprzedaż Wulkanizacja Felgi

Gdynia, Wrocławska 98

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
stefan - opinia wątek zamknięty witam . polecam zakład w 100% jezdze oplem i dosc starym i nikt nie wywayrzył...
~stefan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Dobry wybór, szybka dostawa, niska cena wątek zamknięty Przejrzysty sklep internetowy z dobrymi cenami. Na infolini pomogli mi dobrać...
~Szwed
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

W koncu dobry wulkanizator wątek zamknięty W końcu znalazłem sprawnego wylkanizatora, z ktorym mogę się spokojnie umowic...
~Aleks
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Świetne opony, od razu czuć różnicę. Bardzo wytrzymałe, świetna przyczepność....
~Rajder
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2017

Naciąganie klientów. wątek zamknięty Dwukrotnie dzwoniłem dowiedzieć się ile kosztuje wymiana OPON (nie koł) na...
~zły klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Niby wszystko dobrze ale trochę brakuje do konkurencji wątek zamknięty Korzystałem któryś raz z kolei, starszy wulkanizator fach ma w ręku, młodszy...
~Janek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

polecam ten warsztat wątek zamknięty bardzo dobra i fachowa obsługa uzyskałem pomoc w sytuacji bez wyjścia załoga...
~Dawid
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Polecam tą wulkanizację! Profesjonalna obsługa! wątek zamknięty Byłem w tym warsztacie po raz drugi, za pierwszym razem na prostowaniu felgi...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Ring-opony wątek zamknięty Korzystam z serwisu od lat... nie mogę powiedzieć złego słowa.
~tito55
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2012

klijent wątek zamknięty polecam ten warsztat w 100% . Perwekcyjna robota Felga wyprostowana i odrazu...
~Michal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Punktualnie, solidnie, przyjaznie. Od lat korzystam z tego servisu w ktorym...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

BARDZO FAJNY SERWIS !!!!!!! wątek zamknięty Szczerze polecam ! Nigdy nie zawiodłem się na chłopakach. Dużo znajomych...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Do ostatniej wymiany byłem stałym klientem, lecz po wymianie zaczęło coś...
~były klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

pozytywny wątek zamknięty Koszystam z tego serwisu sporadycznie ale porównując z innymi serwisami to...
~JUREK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Szczerze polecam wątek zamknięty Przesympatyczny personel, posiadająca dużo cierpliwości dla osób nie...
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

SUPER PUNKT wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM-MIMO,ŻE BYŁA GODZINA PRZED ZAMKNIĘCIEM I MIELI KOMPLET...
~MICHAŁ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

Raczej nie polecam wątek zamknięty Wymieniłem opony z zimowych na letnie, letnie były na alusach 18 z tym że 2...
~Piter
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2010

Nie polecam wątek zamknięty Nie pierwszy raz korzystam z usług tego warsztatu, jednakże po ostatniej...
~Grzegorz Łęcki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

18

wątków

do góry