Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Burataa - ocena Rozmokła pizza i spalone brzegi
~Burataa
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Eduardo - ocena Rewelacyjne prawdziwe włoskie składniki plus genialni kucharze powodują, że...
~Eduardo
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 marca 2024

Geph - ocena Zdecydowanie najlepsza pizzeria w Trójmieście
~Geph
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Marta - opinia Zdecydowanie polecam! Przesympatyczna obsługa, a co ważniejsze przepysza...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2023

Magdalena - opinia Dla mnie najlepsza pizza w Gdańsku
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2023

Edward - opinia wątek zamknięty Kameralna, wspaniała restauracja. Świetna włoska kuchnia serwowana przez...
~Edward
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Na zamówienie czekaliśmy prawie godzinę (1 pizza) mimo, było...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Marek - opinia wątek zamknięty Super owoce morza, pasty i pizze. Do tego dobre wino stołowe w rozsądnej cenie.
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2019

Pysznie wątek zamknięty Dobre jedzenie, ceny średnie, mogłyby być niższe
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2019

Dla mnie SUPER wątek zamknięty Często jeżdżę do Włoch więc mam porównanie. Pizza i pasta dla mnie pierwsza...
~Antek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Bardzo sympatyczne miejsce. wątek zamknięty Szukajac miejsca w ktorym mozna by cos zjesc w walentynki nie siedzac w tloku...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Niby ok wątek zamknięty Mieli smaczną pizze ale cos sie zmienilo czy to przyprawy czy kucharz brak...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Prawdziwa włoska pizza, makaron również dobry. Polecamy
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2017

Pyszna pizza!!! wątek zamknięty Byłam tam 3 razy. prowadza ja Włosi. Miła obsługa. Niemal domowa atmosfera....
~baa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2017

Brudno wątek zamknięty Bardzo fajna obsługa. Jedzenie dobre, ale nie zachwyca. Pasta niedosolona....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

bardzo smaczne potrawy, świetna pizza wątek zamknięty menu dobrze skomponowane, smaczne potrawy, dodatkowe menu na weekend, bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2016

Fantastycznie! wątek zamknięty Po prostu prawdziwie po włosku - nic dodać nic ująć! No i jak powszchnie...
~mcz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Najlepsza włoska pizza w Gdańsku wątek zamknięty Niepowtarzalny smak pizzy, świetna obsługa i klimat. Jak najbardziej na plus....
~Dolores
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Polecam!:) wątek zamknięty Oprócz pysznego jedzenia, super przyjemna atmosfera!:) Polecam jak...
~Edyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Super Restauracja z wyśmienitym jedzeniem!!! wątek zamknięty Polecam Wszystkim, którzy chcą zjeść smacznie i w miłej atmosferze.
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry