Widok

Roboclean opinie

Byłam na prezentacji urządzenia marki Roboclean. Świetnie sprząta, ma też podobno pozytywny wpływ na zdrowie przez eliminowanie roztoczy. Czy ktoś z Was ma z nim jakieś doświadczenia w sprawie wpływu na zdrowie?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja znajoma kupiła Robocleana ze względu na swoją córkę. Ma alergię i ciągle kaszlała, łzawiły ją oczy. Gdy zaczęła sprzątać Robocleanem, wszystko to ustało.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to są te roztocza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pajęczaki, niewidoczne okiem, których jest mnóstwo w każdym domu. Najwięcej w pościeli, żywią się ludzkim naskórkiem. Wydzielają toksyny, które u niektórych osób wywołują uczulenie. Zwykłe odkurzacze tego nie filtrują, wyrzucają je z powrotem. Do tego jeśli ktoś nie wymienia za każdym razem worków, to w nich się rozmnażają. Roboclean filtruje je w 100%.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To czuć, jak się sprząta. Jak miałam workowy, to przy każdym sprzątaniu śmierdziało, a z Robocleana wychodzi normalne powietrze, bez zapachu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mnie też przekonało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zwykłego odkurzacza można teraz dostać takie saszetki z zapachem coś podobnego jak przykleja się w szafie. fajnie to działa, naprawdę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i działa, ale nie eliminuje kurzu, roztoczy i innych alergenów, które wydostają się ze zwykłego odkurzacza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma pozytywny wpływ na moje kolana, bo nie muszę chodzić z dywanami na trzepak :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo dobrze się czuję jak włączę jonizowanie powietrza i dodam olejek sosnowy. Robi się klimat jak w lesie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie ma jeszcze funkcje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja piorę nim dywany, wyciągam powietrze z worków próżniowych, odkurzam firanki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W te upały używam funkcji klimatyzacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest super sprawa. Nie trzeba kupować klimatyzatora.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestały mnie boleć plecy podczas odkurzania, bo Robocleanem sprząta się bardzo wygodnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przestałem kaszleć od czasu, gdy mam Robocleana i oczyszczam nim powietrze. nie tylko oczyszcza z roztoczy, ale też z pyłów, zwłaszcza w zimie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wyrabia ciasto na drożdżowe ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Świerze powietrze podczas odkurzania i bezpośrednio to jest to, co najbardziej mi się podoba w Robocleanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jeszcze dodaję olejki eteryczne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uratowałam swój dywan. Był tak zadeptany i brudny, że chciałam go wyrzucić i kupić nowy. Po odkurzeniu i wypraniu Robocleanem zrobił się puszysty i w końcu jest czysty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli opłaca się kupienie Robocleana. Koszt dywanu jest znaczący.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cała moja rodzina ma alergię na odchody roztoczy. Kupiliśmy Robocleana i czyścimy pościel, odkurzamy nim dywany, podłogi, firanki. Rewelacyjny sprzęt! Nie mamy już uczulenia, bo w naszym domu nie ma roztoczy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Użytkownik VIN/anonim od wielu miesięcy codziennie na wątkach dotyczących Robocleana wypisuje mnóstwo komentarzy, które wszystkie są negatywne. Czy tak zachowują się normalni użytkownicy? Pisze, że: akwizytory sprzedają po 8tyś, gdy tymczasem cena Robocleana wynosi 5,5 tys. Można to sprawdzić w firmie na fakturach lub na prezentacji. Dalej: ściągane są z chin po 150USD. Każdy, kto widział Robocleana już tylko na pierwszy rzut oka potrafi stwierdzić, że ta maszyna nie może tak mało kosztować, nie wspominając o wysokiej technologii w niej zawartej. Następne: mało tego sposób jaki to robią jest żenujący i haniebny. Gdzie, na której prezentacji, u kogo? Na takie pytania ten człowiek nigdy nie odpowiada. To proste, nie ma faktów, a jedynie wypisuje nie mające pokrycia z rzeczywistością oszczerstwa. Sprawę badaliśmy i okazuje się, że jest on pracownikiem konkurencyjnej firmy. Sprawa jest więc jasna... Poza kwestiami merytorycznymi wiele o tym użytkowniku mówi styl jego pisania, słowa, jakich używa. Oto przykłady: banda naciągaczy, imbecyle, upośledzeniu umysłowym, ty tępa dzido, jesteś chora psychicznie, oszuści. To pokazuje jego niski stopień kultury osobistej i zawężony horyzont intelektualny. Czy taki człowiek zasługuje na zaufanie? Czy można jemu wierzyć? Ze względu na to, że jest to jawny hejt, sprawą tą zajął się prokurator.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A czy to nie ty dwa komentarze wyżej przedstawiłaś się jako Pola alergiczka?
Nie jest ci wstyd? Przecież działasz na szkodę swojej firmy. Nie możesz w nieskończonośc zaprzeczać swojej działalnosci polegającej na bezustannym zamieszczaniu pozytywnych wpisów na temat towaru który sprzedajesz. Na prawdę, twoje działania są żenujące.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na szkodę naszej firmy działasz ty, człowieku z konkurencji. Numery IP mogą być do siebie są bardzo podobne i tak jest w tym przypadku. Różnią się końcówką, którą administrator zakrywa gwiazdką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziwne że nikt nie ma takiego nr IP jak ja, qty czy anonim, swoje udowodniłem, ośmieszyłem ciebie i tą twoją pseudo firemkę, resztę zostawiam tym trzeźwo myślącym bo ty i reszta twoich odkurzaczowych gigantów biznesu i tak już nic nie wskóra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziwne dla ciebie, bo chcesz za wszelką cenę pokazać, że rzekomo komentarze są pisane przez jedną osobę, co nie jest prawdą. Są numery, które są podobne, i takie, które nie są podobne. Co w tym dziwnego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To w tym dziwnego że pozytywne opinie pochodzą z takiego IP jak twój, jakoś żaden wpis nie dubluje mojego IP. Z resztą co ci będę tłumaczył skoro jesteś aż tak ograniczona i szukasz głupszego od siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widzę, że dyskusja z tobą nie ma sensu. Interesuje ciebie tylko kasa i pasożytnictwo w internecie, a nie uczciwa robota.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ośmieszyłem ciebie i twojego roboklina odkrywając prawdę o tym jak działasz, skończyły ci się argumenty aby kontynuować jakąkolwiek sensowną debatę. Co ty możesz wiedzieć o uczciwej robocie skoro sprzedajesz odkurzacze zachwalając je pod przykrywką zadowolonego użytkownika. Nie mów mi o zbieżności nr. IP bo wcześniej wypierałaś się że jesteś domokrążcą i to kłamstwo też z łatwością obaliłem. Za każdym wpisem ośmieszasz się coraz bardziej a polemizowanie z tobą nie ma sensu bo po prostu nie jesteś jeszcze na moim poziomie, dorośnij weź się za porządną robotę wtedy pogadamy. Wyprali ci mózg którego i tak masz mało i teraz myślisz że sprzedaż odkurzaczy za pośrednictwem forum zrobi z ciebie milionera. Żenada i nic więcej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Od dłuższego czasu interesowałam się odkurzaczami wodnymi. Czytałam, że lepiej oczyszczają powietrze z kurzu niż tradycyjne odkurzacze z workiem. Już miałam dokonać zakupu w sklepie, gdy pewnego dnia zadzwonił do mnie kuzyn polecając spotkanie z Przedstawicielem Roboclean Poland. Chciałam wybrać dla siebie najlepszy model, więc z chęcią się umówiłam. Na prezentacji mówiono, że skuteczność technologii zastosowanej w Robocleanie jest znacznie wyższa niż odkurzaczy wodnych dostępnych w sklepie. I jest to prawdą, bo sama po zakupie o tym się przekonałam. Polecam go każdemu, kto skutecznie dba o czystość i zdrowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Okazało się, że Roboclean świetnie nadaje się do oczyszczania powietrza z nieprzyjemnych zapachów. Mieszkam w bloku i co jakiś czas czuć, jak ktoś gotuje, coś przypali, czuć dym papierosowy. Wtedy zamykam okna, włączam Robocleana i po kilku minutach zapach powietrza znowu staje się przyjemny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkam w starym budownictwie i czuć specyficzny zapach. Gdy po oczyszczaniu powietrza przyszła do mnie sąsiadka, była zaskoczona, że w mieszkaniu jest rześkie powietrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, Roboclean nie tylko odkurza, ale też oczyszcza powietrze. Ze zwykłego odkurzacza zawsze wylatywał smród, a z Robocleana powietrze wychodzi bezwonne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trójmasto.pl już zablokowało wątek na temat froterki z Chin. Ile można przyglądać się jak za pośrednictwem forum domokrążcy od odkurzaczy poprzez kłamstwa zachwalają i reklamują swoje produkty, mało tego że w żałosny i haniebny sposób ośmieszają swoją firmę to jeszcze za sobą ciągną na dno szanujący się portal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo dobrze, najwyższy czas! Popieram decyzję administratora. Ile bowiem można hejtować? Tylko dlaczego tak późno na to się zdecydował, pozwalając człowiekowi z konkurencji, ukrywającemu się pod pseudo VIN/anonim pisać fikcyjne, negatywne informacje? Zachęcam w obliczu spamu hejtera do zapoznania się z prawdziwymi faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Zdrowie

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

do góry