Rocars

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Andrzeja Struga 32A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Bardzo drogo, a jakość usług pozostawia wiele do życzenia.
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Polecam warsztat Rocars wątek zamknięty Od kilku lat oddaje do naprawy tam swoje auto. Jestem zadowolony.
~Passat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Trafna diagnoza, szybka naprawa, a to wszystko w rozsadnej cenie.
~Pani
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Warsztat ok. Innego lepszego w okolicy nie znalazłem
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

ODRADZAM wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam pozostawienie tam swojego auta, właściciel, nie...
~Neron79
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Do prostych napraw wątek zamknięty Do prostych napraw ok, wymiana na nowe części itd. to jakoś sobie poradzą,...
~ktosktos
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Uczciwie i tanio wątek zamknięty felgi naprostowane ,łożyska i piasty zrobione wszystko jak należy
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Nie polecam!!! wątek zamknięty Oddałem samochód do tego warsztatu sugerując się opiniami na forum......
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Mega polecam warsztat. W ciągu trzech miesięcy to czwarty warsztat do którego...
~Igor
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

polecam wątek zamknięty bardzo dobry warsztat, solidnie wykonana usługa za rozsądną cenę, fachowcy 1...
~kps
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2012

polecam wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Super fachowcy. Szybko potrafią zdiagnozować a co za tym...
~gosc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Polecam ten warsztat wątek zamknięty Odkad kupiłem auto w 2008r zawsze je tam serwisuję(nissan ) zawsze wszystko...
~mangus
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

TO JEST TO! wątek zamknięty BYŁEM, ZWIEDZIŁEM , NAPRAWIŁEM , ZAPŁACIŁEM, JESTEM ZADOWOLONY,POZYTYWNIE...
~karol
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Warsztat godny polecenia,szybka i fachowa obsługa klienta.
~Witold Nowak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry